Şekerbank 2016 Güncel İhtiyaç Kredisi Faizleri

0

Kredi Faizleri Ne Oranda?

Şekerbank güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları farklı krediler için değişen oranlarda var. Şekerbank ihtiyaç kredisinde 3 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için asgari ve azami olarak yüzde 1,84 oranında kredi faizi uygulanıyor. Şekerbank’ın bir başka bireysel kredisi olan Bireysel Finansman da ise 3 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için asgari ve azami olarak yüzde 1,36 oranında kredi faizi uygulanıyor.

Bir başka bireysel ihtiyaç kredisi olan İşyeri kredisinde 3 ila 120 ay arasındaki vade seçenekleri için banka size yüzde 1,49 oranında kredi faizi uyguluyor. Şekerbank’ın EKO Kredi Enerjiyi ve Emeği Koruyan kredi isimli ihtiyaç kredisinde ise 3 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için azami ve asgarisi aynı olmak üzere yüzde 1,54 oranında kredi faizi uyguluyor.

Şekerbank arsa kredisinde ise 3 ila 120 ay arasındaki vade seçenekleri için banka asgari ve azamisi aynı olmak üzere yüzde 1,69 oranında kredi faizi uyguluyor. Şekerbank kredili mevduat hesabında ise asgari ve azami olmak üzere yüzde 2,02 oranında faiz uygulanıyor.

Şekerbank Taşıt kredisi 0 km isimli kredide ise 3 ila 48 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,55 oranında kredi faizi var. Taşıt kredisi 2. El kredide ise 3 ila 48 ay için yine yüzde 1,55 oranında kredi faizi uygulanıyor. Taşıt teminatlı taşıt kredisinde de 3 ila 48 ay arasındaki vade seçenekleri için azami ve asgari olarak yüzde 1,55 oranında kredi faizi var. Bu krediler hakkında daha detaylı bilgi almak ya da kredilere başvuru yapmak için size en yakın Şekerbank şubesine gidebilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın