Burgan Bank Dönemsel Gişe Yetkilileri Arıyor!

Burgan Bank Dönemsel Gişe Yetkilileri Arıyor! Detaylar İçin...

0
Burgan Bank Dönemsel Gişe Yetkilileri Arıyor!

Burgan Bank yaptığı banka personel alımları kapsamında İstanbul Anadolu Yakası Şubesi için Dönemsel Gişe Yetkilisi bulunmaktadır. Bankanın adaylarda aradığı şartlar ve diğer detaylar için yazının devamından ulaşabilirsiniz.

Burgan Bank Dönemsel Gişe Yetkilisi için Aranan Şartlar Nelerdir?

Burgan Bank tarafından yayınlanan banka iş ilanları bilgilendirmesinde İstanbul Anadolu Yakası şubelerinde görevlendirilmek üzere Dönemsel Gişe Yetkilisi alımı yapılıyor. Aranan şartlar arasında;

  • En az ön lisans mezunu olmak,
  • Bankaların şube operasyon bölümünde en az 2 yıl tecrübesi olması,
  • Şubede yapılan tüm nakit işlemlerine hakim olması,
  • Kasa sayımı, kasa mutabakatı, gişe, nakit işlemleri, krediler ve dış ticaret konusunda bilgisi olması,
  • Müşterek muhafaza kurallarını biliyor olması,
  • İletişim becerisinin yüksek olması,
  • İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet ediyor olması,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
İlginizi Çekebilir:  Denizbank İş İlanları: Eylül 2022 (Deneyimli-Deneyimsiz)

Burgan Bank Yeni Personellerin Görevleri

Burgan Bank bünyesinde Dönemsel Gişe Yetkilisi olarak çalışacak yeni personeller tüm nakit işlemlerinden, kasa sayımından, kasa mutabakatından, gişe işlemlerinden sorumlu olup, krediler ve dış ticaret işlemleri hakkında bilgi sahibi olmaları gerekiyor. Burgan Bank iş başvuruları 1 Mayıs 2020 tarihine kadar ilgili departman tarafından kabul edilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-istanbul-anadolu-yakasi-donemsel-gise-yetkilisi-2452630
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın