TEB 2016 Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

0

İhtiyaç Kredisi Faizleri

TEB güncel ihtiyaç kredisi faizleri farklı krediler için farklı oranlardadır. TEB ihtiyaç kredilerinden olan CEPTETEB ihtiyaç kredisinde azami olarak yüzde 1,27 oranında kredi faizi uygulanıyor. TEB İhtiyaç kredisi 1 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için azami olarak yüzde 1,65 oranında kredi faizi uyguluyor.

TEB Pratik İhtiyaç kredisi isimli kredide ise 36 ay vade seçeneği için azami olarak yüzde 1,55 kredi faizi uygulanıyor. TEB bireysel finansman kredisinde ise azami olarak yüzde 1,45 oranında kredi faizi uygulanıyor. 1 ila 60 ay arasındaki vadeli TEB arsa kredisinde ise azami olarak yüzde 1,45 oranında kredi faizi var.

CEPTETEB Kaynak hesap Kredili mevduat hesabı isimli üründe ise yüzde 2,02 oranında kredi faizi uygulanıyor. Kaynak hesap kredili mevduat hesabında ise yüzde 2,02 oranında faiz var. TEB fatura kaynak hesap isimli üründe ise faiz oranı yüzde 2,02 oranında oluyor. TEB ipotekli ihtiyaç kredisinde ise 1 ila 36 arasındaki vade seçenekleri için azami olarak 1,65 oranında kredi faizi uygulanıyor.

TEB 0 KM taşıt kredisinde ise 3 ila 24 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,35 kredi faizi var. Taşıt kredisi 0 km 25 ay ila 48 ay arasındaki vade seçenekleri için ise yüzde 1,35 olarak uygulanıyor. TEB ikinci el taşıt kredisinde ise 3 ila 48 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,35 oranında kredi faizi var. Bu krediler hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için size en yakın TEB şubesine gidebilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın