Ana SayfaKredilerBank Asya Konut Finansmanı Fırsatı

Bank Asya Konut Finansmanı Fırsatı
B

-

Esnek Ödeme Planı

Bank Asya konut finansmanında esnek ödeme planı sayesinde geri ödemelerinizi kolayca yapabilirsiniz. Bu finansman ile kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Bank Asya Konut finansmanında ara ödemeli konut finansmanı 12 ay vade seçeneğini kullanırsanız yüzde 1,30 oranında kar oranından yararlanabilirsiniz.

Genelde Bank Asya konut finansmanı kar oranları yüzde 1,30 civarındadır. Ancak bankanın indirimli konut finansmanında yüzde 1,14 kar oranı uygulanmaktadır. İndirimli konut finansmanı yüzde 5 isimli kampanyada ise 12 ay vadede yüzde 0,49 oranında kar oranı vardır.

Bank Asya konut finansmanında bankadan temin edeceğiniz Bireysel Finansman Desteği başvuru formu ile ve istenen ek belgeler ile başvurunuzu yapabilirsiniz. Size en yakın Bank Asya şubesine giderek finansman hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Finansman desteği talebiniz en kısa süre içinde değerlendirilecektir.

Başvuruda nüfus cüzdanı gelir belgesi ve gayrimenkulün tapu fotokopisi gereklidir. Ancak talep edilen finansman desteğine göre banka sizden ek belge ya da teminat isteyebilir. Gelir belgesi olarak ücretli çalışansanız son aya ait maaş bordrosu, serbest meslek çalışanıysanız son iki yıla ait vergi levhası, gayrimenkul geliri olanlar için tapu fotokopisi, emekliler için ise maaş cüzdanı gereklidir.

Bu finansmandan yararlanmak için ise 18 yaşını doldurmuş olmak TC uyruklu olmak ve medeni haklarını kullanma hakkına sahip olmak gerekir. Ayrıca belgelenebilir gelire sahip olmak ve finansman desteğini geri ödeyebilmek için gerekli ödeme gücüne sahip olmak gerekir. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol