Ziraat Bankası, SGK tahsilatını Ziraat Bankası üzerinden gerçekleştiren, internet bankacılığı kullanan ve en az iki tane otomatik ödeme talimatı veren eczacı müşterilerine Eczane Destek Paketi ile SGK alçaklarını bekletmeden ödüyor.

Teminat göstermeleri de istenmiyor. Ayrıca özel faiz oranları ile kredi ürünleri sunuyor. İnternet şubesi üzerinden yapacakları havale ve EFT işlemlerinde masraf talep etmiyor. Ziraat Bankası, gerekli şartları sağlayan eczacı müşterilerini kullanacakları hesaplarda hesap işletim ücretinden muaf tutuyor. Ayrıca eczacılara işletmelerinde kullanmak üzere avantajlı POS ve Ödeme Kaydedici Cihaz ( ÖKC ) finansman teklifleri sunuyor. 

Ziraat Bankası, eczacı müşterilerine yıllık kart ücreti ödemelerini gerektirmeden Kobi Kart tahsis ediyor ve çeşitli kampanyalar ile MaxiPuan kazanma imkanı sunuyor. Sadece yasal yükümlülüğü olan değerli kağıtlarda çek karnesi için masraf talep etmiyor.

Ziraat Bankası, yeterli şartları yerine getiren eczacı müşterilerine kendileri, eşleri ve 18 yaş ve üzeri çocukları için çeşitli imkanları bulunan bireysel emeklilik planlarından yararlanma imkanı da sunuyor. Ayrıca eczacılara Ziraat Sigorta güvencesi ile eczacılık sektöründen çeşitli risklerden etkilenme ihtimalleri göz önünde bulundurularak hazırlanmış avantajlı Eczane Paket Sigortası’nı sunuluyor. Gerekli şartları yerine getiren eczacılar bunlar ve bunlar gibi pek çok farklı Ziraat Finans Grubu ayrıcalık ve avantajlarından yararlanma fırsatı buluyor.

Başvuru Şekli

Eczacılar başvuru için Ziraat Bankası şubeleriyle iletişime geçiyorlar. Gerekli şartlar sağlandıktan sonra Ziraat Bankası Eczane Destek Paketi kapsamına girebiliyorlar. Daha detaylı bilgi için Ziraat Bankası internet sitesini ya da Ziraat Bankası şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın