OdeaBank 60 Ay Vadeil Eğitim Kredisi Sunuyor

0

Odea Bank müşterilerinin bütçesine uygun olarak 60 ay vadeli eğitim kredisi veriyor. Uzun vade olanağıyla birlikte sağlanan Odea Bank Eğitim Kredisi, eğitime tam destek olma hedefiyle sunuluyor.

Odea Bank, eğitim için sağlamış olduğu nakit finansman desteğinden hızlı bir şekilde yararlanabilme olanağı mevcut. Kredi onaylanır onaylanmaz, kullanmak isteyen müşteriler için ise belli başlı ön şartlar bulunuyor. Bu şartlar; okul hesabına ait bilginin yer aldığı, okulun eğitim ücretini gösteren proforma fatura veya okuldan alınmış olan herhangi bir belge oluyor. Müşteriler, gerekli bu belgeleri temin ederek kredilerinden hızlıca yararlanabiliyorlar.

Odea Bank sağlamış olduğu Eğitim Kredisi için müşterilerini, bireysel hesaplar yerine doğrudan okul hesabına transfer ediyor.

Odea Bank 60 Vadeli Eğitim Kredisi Yıllık Maliyet Tutarı

Odea Bank müşterilerine sunduğu Eğitim Kredisi için aylık olarak %1,55faiz oranını da beraberinde getiriyor. Sabit olarak planlanmış olan bu faiz oranı da yıllık olarak %25,22 oranında maliyet tutarının olacağını internet adresinde belirtmekte..

Odea Bank 60 Vadeli Eğitim Kredisi Hakkında Detaylar

Müşteriler, Odea Bank Eğitim Kredisi imkânından yararlandıklarında Kredi Tahsis Ücreti olarak kredi miktarının %0,5’i oranında maliyet ödüyorlar.

Kredi içerisinde bulunan efektif yıllık maliyet tutarına, müşterilerin sigorta primleri dâhil edilmemesi koşulu bulunuyor. Müşterilerin sigorta masrafı bireysel olarak belirleniyor ve sigorta için masraf farklılık gösteriyor.

Odea Bank 60 Vadeli Eğitim Kredisi için; kampanya içerisinde değişiklik yapabilme, başvuruları serbest bir şekilde değerlendirebilme ve kampanyayı durdurabilme haklarını da saklı tutuyor.

 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın