Ana SayfaSigortaGaranti Geliri Olmayanlar İçin Kredi Kartı İşsizlik Sigortası Yapıyor

Garanti Geliri Olmayanlar İçin Kredi Kartı İşsizlik Sigortası Yapıyor

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Kredi Kartı İşsizlik Sigortası

  Kredi kartı kullanımı gün geçtikçe yaygınlaşıyor. Kredi kartlarından yapılan harcamalarda bilinçli olunmadığında büyük maddi sıkıntılar ile karşılaşılabiliyor. Özellikle işsiz kalma ihtimali olanlar kredi kartı borçlarından dolayı tedirgin oluyor. Garanti Bankası da yapmış olduğu kredi kartı işsizlik sigortası hizmeti ile kişilere önemli bir güvence sağlıyor.

  Garanti Bankası tarafından verilen kredi kartı işsizlik sigortası hizmeti için sadece kredi kartı harcamanızın %1’lik oranı kadar aylık prim ödemeniz gerekiyor.

  Kredi kartı işsizlik sigortası kapmasında vefat, kaza, kaza nedeniyle meydana gelen daimi, geçici maluliyetler, bordrolu çalışanlar için işten çıkarılma, işsizlik, serbest meslek sahipleri içinde hastalık nedeniyle hastanede kalma gibi durumlarda yer alıyor. Böylece bu durumlarda son ekstre Garanti Emeklilik kapsamında güvence altında tutulup, sorun yaşamanız önleniyor.

  Eğer bir kaza durumu söz konusu ise, tedavi masraflarınız belirlenen tedavi masrafları limiti oranında banka tarafından ödeniyor. Bu süreçten sonraki çalışma durumunuzdaki değişikliklere göre teminatlarda değişebiliyor. Kampanya hakkında Alo Garanti iletişim numarasından ulaşarak bilgi almanız mümkün oluyor.

  Garanti Kredi Kartı İşsizlik Sigortası

  Kredi kartı işsizlik sigortası yaptırarak, işsizlik durumunda son ekstre tutarı ile daha sonraki borçlarınızı güvence altına alabilirsiniz. Kredi kartı borcu olanların borcu sigortalanıyor, kredi kartı borcu bulunmayanlar ise prim ödemek zorunda kalmıyor.

  Garanti kredi kartı işsizlik sigortasını yaptırdıktan sonra 30 gün içerisinde vazgeçebilir ve vazgeçtiğinizde hiçbir maddi kayıp yaşamazsınız.

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,248TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

  Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

  Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

  Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...

  BDDK Onayladı: 2 Yeni Banka Kuruluyor!

  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Resmî Gazete’de yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu...

  QNB Finansbank 11 Farklı İl için Banka Personel Alımı Yapıyor!

  QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 11 farklı il için banka personel...

  Banka Gişe Yetkilisi Ne İş Yapar? Görevleri Nelerdir?

  Bankalar şube ağlarını genişlettikçe personel alımlarını da artırıyorlar. Banka iş ilanları yayınlanırken denk gelmişsinizdir gişe yetkilisi alımları ilanlarına. Başvuru yapmadan önce banka gişe yetkilisi ne iş yapar, görevleri nelerdir, bankaların aradığı kriterler nelerdir? Bunları bilmeniz gerekli.

  Kredinin Takibe Düşmesinde Yapılması Gerekenler!

  Bankalara olan kredi ödemelerinde aksaklıkların yaşanması, geri ödeyememe gibi durumlarda bankalar tarafından krediler idari takibe düşer.