Garanti Geliri Olmayanlar İçin Kredi Kartı İşsizlik Sigortası Yapıyor

0

Kredi Kartı İşsizlik Sigortası

Kredi kartı kullanımı gün geçtikçe yaygınlaşıyor. Kredi kartlarından yapılan harcamalarda bilinçli olunmadığında büyük maddi sıkıntılar ile karşılaşılabiliyor. Özellikle işsiz kalma ihtimali olanlar kredi kartı borçlarından dolayı tedirgin oluyor. Garanti Bankası da yapmış olduğu kredi kartı işsizlik sigortası hizmeti ile kişilere önemli bir güvence sağlıyor.

Garanti Bankası tarafından verilen kredi kartı işsizlik sigortası hizmeti için sadece kredi kartı harcamanızın %1’lik oranı kadar aylık prim ödemeniz gerekiyor.

Kredi kartı işsizlik sigortası kapmasında vefat, kaza, kaza nedeniyle meydana gelen daimi, geçici maluliyetler, bordrolu çalışanlar için işten çıkarılma, işsizlik, serbest meslek sahipleri içinde hastalık nedeniyle hastanede kalma gibi durumlarda yer alıyor. Böylece bu durumlarda son ekstre Garanti Emeklilik kapsamında güvence altında tutulup, sorun yaşamanız önleniyor.

Eğer bir kaza durumu söz konusu ise, tedavi masraflarınız belirlenen tedavi masrafları limiti oranında banka tarafından ödeniyor. Bu süreçten sonraki çalışma durumunuzdaki değişikliklere göre teminatlarda değişebiliyor. Kampanya hakkında Alo Garanti iletişim numarasından ulaşarak bilgi almanız mümkün oluyor.

Garanti Kredi Kartı İşsizlik Sigortası

Kredi kartı işsizlik sigortası yaptırarak, işsizlik durumunda son ekstre tutarı ile daha sonraki borçlarınızı güvence altına alabilirsiniz. Kredi kartı borcu olanların borcu sigortalanıyor, kredi kartı borcu bulunmayanlar ise prim ödemek zorunda kalmıyor.

Garanti kredi kartı işsizlik sigortasını yaptırdıktan sonra 30 gün içerisinde vazgeçebilir ve vazgeçtiğinizde hiçbir maddi kayıp yaşamazsınız.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın