Ana SayfaSigortaGaranti Geliri Olmayanlar İçin Kredi Kartı İşsizlik Sigortası Yapıyor

Garanti Geliri Olmayanlar İçin Kredi Kartı İşsizlik Sigortası Yapıyor

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Kredi Kartı İşsizlik Sigortası

Kredi kartı kullanımı gün geçtikçe yaygınlaşıyor. Kredi kartlarından yapılan harcamalarda bilinçli olunmadığında büyük maddi sıkıntılar ile karşılaşılabiliyor. Özellikle işsiz kalma ihtimali olanlar kredi kartı borçlarından dolayı tedirgin oluyor. Garanti Bankası da yapmış olduğu kredi kartı işsizlik sigortası hizmeti ile kişilere önemli bir güvence sağlıyor.

Garanti Bankası tarafından verilen kredi kartı işsizlik sigortası hizmeti için sadece kredi kartı harcamanızın %1’lik oranı kadar aylık prim ödemeniz gerekiyor.

Kredi kartı işsizlik sigortası kapmasında vefat, kaza, kaza nedeniyle meydana gelen daimi, geçici maluliyetler, bordrolu çalışanlar için işten çıkarılma, işsizlik, serbest meslek sahipleri içinde hastalık nedeniyle hastanede kalma gibi durumlarda yer alıyor. Böylece bu durumlarda son ekstre Garanti Emeklilik kapsamında güvence altında tutulup, sorun yaşamanız önleniyor.

Eğer bir kaza durumu söz konusu ise, tedavi masraflarınız belirlenen tedavi masrafları limiti oranında banka tarafından ödeniyor. Bu süreçten sonraki çalışma durumunuzdaki değişikliklere göre teminatlarda değişebiliyor. Kampanya hakkında Alo Garanti iletişim numarasından ulaşarak bilgi almanız mümkün oluyor.

Garanti Kredi Kartı İşsizlik Sigortası

Kredi kartı işsizlik sigortası yaptırarak, işsizlik durumunda son ekstre tutarı ile daha sonraki borçlarınızı güvence altına alabilirsiniz. Kredi kartı borcu olanların borcu sigortalanıyor, kredi kartı borcu bulunmayanlar ise prim ödemek zorunda kalmıyor.

Garanti kredi kartı işsizlik sigortasını yaptırdıktan sonra 30 gün içerisinde vazgeçebilir ve vazgeçtiğinizde hiçbir maddi kayıp yaşamazsınız.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.