Ana SayfaEkonomiZiraat Bankası BP Kampanyası

Ziraat Bankası BP Kampanyası
Z

-

Ziraat Bankası, Maximum ile anlaşmalı BP istasyonlarından 1 Temmuz 2016 – 15 Ağustos 2016 tarihleri arasında Maximum Kart ile yapılan tek seferde ve farklı günlerdeki 75 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da oto gaz alışverişinde, yine Maximum anlaşmalı BP istasyonlarında kullanılmak üzere 20 TL MaxiPuan kazandırıyor.

Müşterilerin yapacakları alışverişler İş Bankası Maximum POS cihazlarından yapılmak zorunda. Diğer bankaların cihazlarından yapılacak olan işlemler kampanya kapsamına dahil edilmiyor.

Katılım Şekli

Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin harcama yapmadan önce ya da harcama yaptıktan sonra “BP” yazıp boşluk bırakıp harcama yaptıkları ya da harcama yapacakları kartın numarasının son 6 hanesini yazarak 4757’ye SMS göndermeleri gerekiyor.

Gönderilen SMS’in müşterinin Ziraat Bankası sistemine kayıtlı cep telefonundan gönderilmesi gerekiyor. Bir diğer başvuru yöntemi ise Ziraat Bankası internet sitesindeki kampanya sayfasında yer “Katıl” seçeneği. İnternet sitesinden de gerekli bilgiler girilerek katılım sağlanabiliyor.

Müşterilerin kazandığı MaxiPuan hediyeleri kampanyanın son gününden itibaren 7 iş günü içerisinde kampanya kapsamında kullanılan karta tanımlanacak ve müşteriler kazandıkları bu MaxiPuan’ları 5 Eylül 2016 tarihine kadar kullanabilecek.

Bir müşteri kampanyadan bir defa yararlanabiliyor. Yani bir müşterinin bu kampanyadan kazanabileceği toplam MaxiPuan en fazla 20 TL olacak.

Müşterilerin Ziraat Ücretsiz Kart, Şirket Kredi Kartı ve kazanılan MaxiPuan’larla yapacakları alışverişler kampanya kapsamına dahil edilmiyor.  Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler toplanarak değerlendirilmiyor. Ziraat Bankası, Maximum anlaşmalı işyerlerinin kampanya kapsamında yapacakları hatalardan kampanya yöneticilerinin sorumlu olmayacağını bildiriyor.

Kampanyaya dahil işyerleri listesi ve daha detaylı bilgi için Ziraat Bankası şubelerine başvurabilirsiniz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol