Garanti Emeklilik En Az Ön Lisans Mezunu Alımlar Yapıyor!

Garanti Emeklilik En Az Ön Lisans Mezunu Alımlar Yapıyor! Detaylar İçin...

0
Garanti Emeklilik En Az Ön Lisans Mezunu Alımlar Yapıyor!

Garanti Emeklilik, Zonguldak ili için ön lisans, MYO ve lisans mezunu banka personel alımları gerçekleştiriyor. Detaylar için…

Garanti Emeklilik Personel Alımları için Aranan Şartlar

Garanti Emeklilik, Zonguldak için Birikim ve Güvence Uzmanı alımları gerçekleştiriyor. Banka iş başvurusu yapacak tüm erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış ya da en az 2 seneliğine tecil ettirmiş olmalarını istiyor. Tüm adayların;

  • İletişim yeteneklerinin kuvvetli, İnsan ilişkilerinin son derece iyi,
  • Ekip çalışmalarında uyumlu ve ekip çalışmalarında başarılı sonuçlar elde edebilecek,
  • Müşteri, sonuç odaklı çalışma performansı gösterebilmeleri,
  • Prezantabl olmaları,
  • Diksiyonlarına dikkat etmeleri,
  • İşe ulaşım sorunu yaşamamaları gerekmektedir.

Zonguldak (Ereğli) için başvuru yapacak olanların ya bu ilde ikamet etmeleri ya da iş başvurularının kabul edilmesi durumunda Zonguldak’ta ikamet etmeye uygun olmaları gerekmektedir.

Birikim ve Güvence Uzmanlarının Garanti Emeklilik’teki Görevi Ne Olacak?

Dağıtım kanalı olan Garanti Bankası müşterilerine, şube kaynaklı olarak Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası ürünlerinin tanıtımları ve satışları yapılacak.

Başvurular Ne Zaman Son?

Garanti Emeklilik için yapılan personel alımları 22 Ocak 2020 son tarih. İlanları detaylı incelemek ve başvuru yapmak için aşağıdaki linki tarayıcınıza yapıştırmanız gerekiyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.
kariyer.net/is-ilani/garanti-emeklilik-birikim-ve-guvence-uzmani-2414928

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın