Cigna Finans Emeklilik Türkiye Genelinde Personel Alımı Yapacak!

Cigna Finans Emeklilik Türkiye Genelinde Personel Alımı Yapacak! Son Başvuru Tarihi Ne Zaman? Detaylar İçin...

0
Cigna Finans Emeklilik Türkiye Genelinde Personel Alımı Yapacak!

Cigna Finans Emeklilik bünyesinde faaliyet gösteren sigorta personel alımları gerçekleştirecek. Yayınlamış olduğu bir iş ilanı ile alım yapacağını duyuran Cigna Finans Emeklilik, bünyesinde çalıştırmak üzere alacağı personelleri Türkiye’nin pek çok ilinde görevlendirecek. İşte Detaylar!

İşe Alınan Personel Ne İş Yapacak?

Cigna Finans Emeklilik iş ilanları arasında yer alan bu ilana göre, banka tarafından Türkiye genelinde alımı gerçekleştirilecek olan personeller, Bireysel Emeklilik Danışmanı pozisyonunda görevlendirilecek. Cigna Finans Emeklilik bünyesi için alınacak olan bu ekip arkadaşları, yine ülke genelindeki Cigna Finans Emeklilik  şubeleri vasıtası ile mevcut müşteri portföyüne erişerek gerek şube içinde gerekse şube dışında Bireysel Emeklilik, Hayat Sigortası ve Ferdi Kaza Sigortası gibi bankacılık ürün ve hizmetlerinin satışını gerçekleştirecek.

İşe Alınacak Olan Personellerde Ne Gibi Niteliklere Bakılacak?

Pek çok banka iş ilanlarında olduğu üzere işe başvuran adayların 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden ya da Meslek Yüksek Okulunun;

 • Bankacılık,
 • Banka ve Sigorta Yönetimi,
 • Borsa ve Finans,
 • Perakendecilik ve Mağaza Yönetimi,
 • Girişimcilik ve Proje Yönetim Asistanlığı,
 • Finans gibi çeşitli bölümlerinden mezun olmasına bakılacak.

Bireysel Emeklilik Lisansına sahip olması gereken adayların;

 • İkna kabiliyeti ve iletişim becerilerinin kuvvetli olması,
 • Takım çalışmasına uyumlu olması,
 • Sonuç odaklı çalışmasına ve analitik düşünme yeteneğine sahip olması,
 • Erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş olması,
 • Çalışma disiplini, yetkinliği olması,
 • Kariyerini Satış alanında oluşturmayı hedefleyen adaylar tercih edilecek.

Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Banka iş başvuruları dahilinde bu ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylar aşağıdaki adresten 9 Ocak 2020 tarihine kadar başvuruda bulunabilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.
https://www.kariyer.net/is-ilani/cigna-finans-emeklilik-ve-hayat-a-s-emeklilik-ve-sigorta-danismani-2336723
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın