Garanti Bankası Turizm Destek Paketi

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası, oluşturduğu Turizm Destek Paketi için vade seçeneğini de uzun tutuyor. 60 aya kadar uzanabilen vade olanağıyla beraber müşteriler, turizm sektöründe faaliyetlerini aksatmadan devam ettirebiliyorlar. Sektör içerisinde yer alan tüm işletmeler Garanti’nin oluşturduğu paketten yararlanabiliyorlar.

Garanti Turizm Destek Paketi Kredileri                                    

Turizm Destek Kredisi

Garanti Turizm Destek Paketi kapsamında, Turizm Destek Kredisi sağlıyor. Kredinin vadesi Garanti müşterilerine 60 aya kadar uzayabilen seçenekle sunuluyor. Kredide turizm sektörü içerisinde bulunan işletmelerin nakit akışına göre finansman desteği sağlanması odaklanıyor. Yoğun nakit akışının olduğu dönemlerde müşterilere geri ödeme yapabilme olanakları sunulduğu gibi işletmenin ihtiyacına TL veya döviz bazında finansman Turizm Destek Kredisi ile sağlanıyor.

İşyeri Kredileri

Turizm sektöründe faaliyet gösteren fakat işyeri artık yeterli gelmemeye başlayan müşteriler için tasarlanan İşyeri Kredileri, vade olanağı açısından müşterilere 96 ay gibi uzun bir olanakla beraber sağlanıyor.

KOBİ İhtiyaç Kredileri

İşyerini yenilemek isteyen ancak yeteri kadar finansmana sahip olmayan KOBİ’ler için sağlanan ihtiyaç kredisi, 60 aya kadar uzanan vade seçeneğiyle birlikte geliyor. Müşteriler bu krediyle birlikte yenileme çalışmalarını finansman sıkıntısı olmadan çözebilecekleri gibi aynı zamanda teknoloji açısından iyileştirmeleri de bu krediyle beraber alınan finansman desteğiyle birlikte gerçekleştirebiliyorlar.

Ticari Araç Kredileri

Garanti Bankası, ticari araç satın almak isteyen müşterileri için farklı otomobil markalarıyla anlaşma yaparak, müşterilerine faiz olanakları açısından düşük tutarları sağlamayı hedefliyor.

 

 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.