Ana SayfaKredilerGaranti Bankası Turizm Destek Paketi

Garanti Bankası Turizm Destek Paketi
G

-

Garanti Bankası, oluşturduğu Turizm Destek Paketi için vade seçeneğini de uzun tutuyor. 60 aya kadar uzanabilen vade olanağıyla beraber müşteriler, turizm sektöründe faaliyetlerini aksatmadan devam ettirebiliyorlar. Sektör içerisinde yer alan tüm işletmeler Garanti’nin oluşturduğu paketten yararlanabiliyorlar.

Garanti Turizm Destek Paketi Kredileri                                    

Turizm Destek Kredisi

Garanti Turizm Destek Paketi kapsamında, Turizm Destek Kredisi sağlıyor. Kredinin vadesi Garanti müşterilerine 60 aya kadar uzayabilen seçenekle sunuluyor. Kredide turizm sektörü içerisinde bulunan işletmelerin nakit akışına göre finansman desteği sağlanması odaklanıyor. Yoğun nakit akışının olduğu dönemlerde müşterilere geri ödeme yapabilme olanakları sunulduğu gibi işletmenin ihtiyacına TL veya döviz bazında finansman Turizm Destek Kredisi ile sağlanıyor.

İşyeri Kredileri

Turizm sektöründe faaliyet gösteren fakat işyeri artık yeterli gelmemeye başlayan müşteriler için tasarlanan İşyeri Kredileri, vade olanağı açısından müşterilere 96 ay gibi uzun bir olanakla beraber sağlanıyor.

KOBİ İhtiyaç Kredileri

İşyerini yenilemek isteyen ancak yeteri kadar finansmana sahip olmayan KOBİ’ler için sağlanan ihtiyaç kredisi, 60 aya kadar uzanan vade seçeneğiyle birlikte geliyor. Müşteriler bu krediyle birlikte yenileme çalışmalarını finansman sıkıntısı olmadan çözebilecekleri gibi aynı zamanda teknoloji açısından iyileştirmeleri de bu krediyle beraber alınan finansman desteğiyle birlikte gerçekleştirebiliyorlar.

Ticari Araç Kredileri

Garanti Bankası, ticari araç satın almak isteyen müşterileri için farklı otomobil markalarıyla anlaşma yaparak, müşterilerine faiz olanakları açısından düşük tutarları sağlamayı hedefliyor.

 

 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol