Denizbank’tan Facebook Kredisi

0

       Teknolojik gelişmelerin takipçisi olan Denizbank, sosyal ağlarda da üstünlüğü elinde tutmaya çalışan bankalardandır. 1938 yılında kurularak Denizcilik sektörüyle finans alanına giriş sağlamıştır. Finans alanındaki rekabeti dijital ortamda da devam ettiren Denizbank, genç nesil için yeni fırsatlar sunmaya başlamıştır. Yaptığı yeniliklerle adını sıkça duyuran Denizbank bu sefer Denizbank’tan Facebook Kredisi kampanyasıyla karşımıza çıkmaktadır.                       

       Facebook üzerinden yapacağınız başvuruyla alabileceğiniz Facebook kredisi,  özel faiz oranlarıyla karşınıza çıkmaktadır. Hızlıca ve kolayca başvurabileceğiniz kredi, %1,41’den başlayan faiz oranları içermektedir. 36 aya varan vade seçenekleri bulunan kredi, 55.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Örnek bir ödeme planı oluşturulursa; 12 aylık vade seçeneğinde 10.000 TL’lik kredi tutarı için %1,41’lik bir faiz oranı, 24 aylık vade seçeneğinde 10.000 TL’lik tutar için %1,46’lık bir faiz oranı, 36 aya varan vade seçeneği ve yine 10.000 TL’lik kredi tutarı için de %1,49’luk bir faiz oranı uygulanmaktadır. Her seçenek için kredi tahsis ücreti olarak çekilen kredi tutarının binde 5’i esas alınmıştır. Bu ücret sadece bir defaya mahsus olarak müşterilerden talep edilmektedir.
     

       Facebook’a özel olarak düzenlenen Denizbank’tan Facebook Kredisi fırsatından yararlanmak için başvurunuzu facebook sayfasından hızlıca gerçekleştirmeniz mümkün. Uygun kredi oranlarıyla müşterileri karşılayan bu avantaj, kredinizi hızlıca kullanmanızı sağlayacak. Banka başvuru değerlendirme sürecinde, duruma göre ek belgeler ve kefil isteme hakkına sahiptir. Başvuru sırasında detaylı bilgilendirme banka tarafından yapılarak ödeme koşulları oluşturulmaktadır.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın