İş Bankası 2016 Temmuz Nakit Avans Fırsatı

Google Haberlere Abone Ol:

Nakit ihtiyaçlarınıza dur diyemiyorsunuz ama cebinizdeki para bu ihtiyaçları karşılayamıyorsa, bankalar bu kapsamda yeni duraklarınız olmakta. Bankaların sağladıkları çeşitli ürün hizmetleriyle nakit ihtiyaçlarınız artık bir problem olmaktan çıkıp çözüme kavuşmaktadır. Hızlı ve etkili bankacılık anlayışının benimsendiği son yıllarda öne çıkan İş Bankası 2016 Temmuz Nakit Avans Fırsatı’yla bütün sorunlarınıza çözüm üreterek nakit ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.

İş Bankası’nın Temmuz ayına özel düzenlediği bu kampanya, müşterilerine özel taksit imkanı da sağlamaktadır. İş Bankası indirimli taksitli nakit avans sağlayarak nakit ihtiyaçlarınızı %1,94 gibi bir faiz oranıyla sizlere sunmaktadır. Temmuz sonuna kadar geçerli olacak kampanya da Maximum Kartınız’dan nakit avans çekimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 9 aya kadar varan vade seçenekleriyle (vergiler hariç) rahat bir ödeme olanağı sağlanmaktadır. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler ATM’ler, İnternet Şubesi, veya 08507240724’dan telefon şubesi aracılığıyla veya bankanın şubeleri üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler. 5-8 arasındaki vade sürelerinde 15.000 TL’yi aşan kredi çekimlerinde faiz oranı %2,02’yi bulabilmektedir.

İş Bankası 2016 Temmuz Nakit Avans Fırsatı için belirlenen kredi limiti 15,000 TL’dir. Ayrıca banka tarafından 9 ay vade süresinin dışındaki vadelerde de (vergiler hariç)  aylık faiz oranı %2,02’lik bir oran olacaktır. İşlem sırasında ödeme planı oluşturulacaktır. Kampanyadan kullanıma açık ve geçerli şahıs kredi kartına sahip müşteriler faydalanabilecektir. İş’te Üniversiteli kredi kartı, Şirket Kredi kartı ve Bayi kartları bu kampanyadan yararlanamayacaklardır.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.