Ana SayfaBanka İş İlanlarıGaranti BBVA Talent Days Etkinliği

Garanti BBVA Talent Days Etkinliği

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti BBVA MT Programı başvuruları başladı. Öğrenciler için düzenlenen, öğrencilerin alanında uzman kişilerle tanışma fırsatı yakalayabileceği etkinlik olan Garanti BBVA Talent Days ile ilgili detaylar yazının devamında…

Garanti BBVA MT Programı (Talent Days)

Garanti BBVA Management Trainee programı ile Dijital Bankacılık ve Pazarlama, Hazine ve Finans, Kredi ve Risk Yönetimi alanlarında çalışmak, öğrenmek istediğin tüm bilgileri edinebileceğin uzman kişilerle tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Öğrencilerin planlarını hayata geçirmek için düzenlenen Talent Days’da eğitimlerle geleceğini şekillendirebilir, kariyerine yön verebilirsin. Aynı zamanda senin aynı amaç için MT Programına katılım sağlayan yeni arkadaşlar edinebilir, vaka çalışmalarında yenilikçi fikirleri paylaşabilirsin. Etkinliğin ikinci gününde ise birebir görüşmeler yapabilirsin.

Garanti BBVA Talent Days Nerede Olacak?

İstanbul Pendik lokasyonunda gerçekleşecek olup, şehir dışından katılacak adayların uçuş ve konaklama ihtiyaçları banka tarafından karşılanacaktır.

Etkinlikler Ne Zaman Olacak?

  • Dijital ve Pazarlama Analitiği programı 16-17 Ocak 2020
  • Hazine ve Finans programı 6-7 Mart 2020
  • Kredi ve Risk Analitiği programı 10-11 Nisan 2020

Bu 3 programa başvuru yapabileceğiniz gibi 2’si ya da 1’ine de başvuru yapabilirsiniz.

Etkinliklerin İçeriklerinde Neler Bulunuyor?

Dijital trendlerle yakından ilgiliysen, pazarlama alanındaki gelişmeleri ve yeni uygulamaları takip ediyorsan, data analizi, strateji ve iş geliştirme konularına ilgiliysen Dijital ve Pazarlama Analitiği etkinliğine katılabilirsin.

Makro ekonomik gelişmeleri, finansal piyasaları ve hazine ürünleriyle yakından ilgiliysen Hazine ve Finans etkinliğine katılabilirsin.

Sektör ve finansalların analizi, nakit akışı vb gibi yöntemlerle kredi analizi yapılması ilgini çekiyorsa, analitik modelleme ve standart model geliştirme araçları ile programlama dillerine ilgiliysen Krediler ve Risk Analitiği etkinliğine katılabilirsin.

Başvuruda Hangi Şartlar Aranıyor?

  • İngilizce bilmeli, yazılı ve sözlü aktif olarak kullanabilmelisin,
  • Örgün eğitim veren üniversitelerin 4. Sınıf ya da Yüksek Lisans öğrencisi olmalı, yahut yeni mezun olmalısın. Ancak yeni mezun başvurular sadece 2019 mezunlarını kapsamaktadır.

Başvurular Ne Zaman Son?

Son başvuru tarihi 5 Aralık 2019 Perşembe günü. Başvurular tamamlandıktan sonra değerlendirme süreci başlayacak. Şartlara uygun olan adaylar ise sınavlara davet edilecekler. Sınavlar;

  • İngilizce sınavı,
  • Genel Yetenek Sınavı,
  • Kişilik Envanteri ve video kayıt mülakatı olacak.

Bu aşamaları başarı ile tamamlayan adaylar bölüm tercihi dikkate alınarak Talent Days etkinliklerinde birine davet edilecekler. Başvurular bankanın resmi internet sitesinden gerçekleşmektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.