Ana Sayfa Banka İş İlanları Burgan Bank Stajyer Alımı Yapıyor!

Burgan Bank Stajyer Alımı Yapıyor!

Burgan Bank Stajyer Alımı Yapıyor! Detaylar İçin...

-

Burgan Bank A.Ş. Stajyer alımları yapacağını duyurdu. Staj başvurusu yapan ve başvurusu kabul edilen kişiler Test Yönetim Ofisi Stajyeri altında görevlendirilecekler.

Burgan Bank Stajyer Alım İlanında Hangi Şartları Arıyor?

Banka Genel Müdürlük, Dijital Bankacılık ve Bilgi Teknolojileri Grubu, Test Yönetim Ofisi Bölümü’nde Test Yönetim Ofisi Stajyeri olarak görevlendirilecek adaylarda için aranan şartlar arasında öğrencilerin haftada en az 4 gün çalışmaları istenmektedir. Bu kapsamda da öğrencilerin ders saatlerinin çalışmaya uygun olması istenmektedir.

Bunların yanı sıra;

  • Üniversiteden yeni mezun ya da üniversite son sınıf öğrencisi olması,
  • Haftada minimum 4 gün tam zamanlı olarak çalışabiliyor olması,
  • Yazılım test süreçlerinde kendini geliştirmek amaçlı olması,
  • Teknoloji geliştirme faaliyetlerine ilgili, analitik düşünce yapısına sahip, detaylara önem veren ve öğrenmeye açık olması,
  • Sorumluluk üstlenebilen, ekip çalışmasına uyumlu olması,
  • İletişimin ve insan ilişkilerin kuvvetli olması gerekmektedir.

Başvurular Ne Zaman Sona Erecek?

Burgan Bank stajyer alımları için son başvuru tarihi 4 Mart 2020 olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular geçersiz sayılıp, başvurusu olumlu sonuçlanan adaylara banka geri dönüş sağlayacaktır.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-test-yonetim-ofisi-stajyeri-2447257

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,414BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,418TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler