İş Bankası Esnafa Destek Kredisi

0

 İş hayatının küçük birimleri olarak görülse de üretici sektörün temelini oluşturan esnaflar, ekonominin yapı taşlarını oluşturan parçalardır. Sektörel bir yayılım izleyen esnaflar, büyüyen ekonomik market ağına rağmen ayakta kalmaya çalışan kimselerdir. Ekonomik mücadelenin kıyasıya olduğu bu dönemde esnafların rahat bir kalkınma sağlaması amacıyla bankalar bazı kredi fırsatlarıyla öne çıkmaktadırlar. İş Bankası Esnafa Destek Kredisi sağlayarak, onları da bu tüketim çılgınlığında varlıklarını sürdürmeleri için fırsat vermektedir.

İş Bankası Esnafa Destek Kredisi, esnaf ve KOBİ’leri hedef alan, İş Bankası tarafından düzenlenen bir kredi kampanyasıdır. İhtiyaçlarını karşılamak isteyen işletmelere uygun faiz oranları ve cazip vade seçenekleriyle kredi ürünlerini sunmaktadır. 12 Ağustos 2016 tarihine kadar geçerli olacak bu kampanya esnaf ve KOBİ’lerin nakit ihtiyaçlarını karşılamak için destek sağlamaktadır.

İş Bankası Esnafa Destek Kredisi, 36 aya kadar varan vade seçenekleriyle müşterilerin karşısına çıkmaktadır. İster eşit taksitli olarak ödeyebileceğiniz kredi fırsatını dilerseniz de 3 ay taksit ertelemeli olarak ödeyebilirsiniz. Esnaflara sağlanan bu kredi desteğinde üst limit 150 bin TL olarak belirlenmiştir. Detaylı bilgi için İş Bankası şubeleriyle iletişim kurabilir ve kendinize uygun bir kredi paketi oluşturabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Eylül)

İş Bankası Esnafa Destek Kredisi, başvurularınızı İş Bankası şubeleri aracılığıyla gerçekleştirebilirsiz. Banka başvuru koşullarını sağlamanız halinde ve banka tarafından alınacak son kararın nezdinde olumlu bir geri dönüş sağlanırsa kredinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın