Ana Sayfa Krediler KOSGEB'e Ziraat Bankası'ndan Destek Kredisi

KOSGEB’e Ziraat Bankası’ndan Destek Kredisi

-

       Küçük ve Orta Büyüklükte İşletmeleri, projelerine yaptıkları finansal desteklerle girişimciliği arttıran KOSGEB, Ziraat Bankası’yla güçlerini birleştiriyor. KOSGEB’in faaliyetlerini desteklemek amacıyla yeni bir proje oluşturan Ziraat Bankası bazı indirim ve muafiyetlerle bu desteği sağlayacaktır. KOSGEB’e Ziraat Bankası’ndan destek  kredisi verilecek olması, KOSGEB’in desteğinden yararlanan işletmeler için de büyük bir kolaylık sağlayacak. Ziraat Bankası’ndan KOSGEB’e sağlanan kredi desteğiyle birlikte finansman erişimi de daha rahat bir hale gelecek.

       KOSGEB’in KOBİ’lere sağladığı bu destek programı kapsamında başvurusu desteklenen veya destenilmesi kesinleşen kişilere, 2011 yılından sonra faydalanmış olmaları koşulunun yerine getirilmesi halinde (Kobi Kredi Faiz Destek Programlarına katılanlara) bu fırsat sağlanacak.

Sağlanan Destek Hizmetleri Neler Olacak?

        Bu işbirlik neticesinde kullanılan kredilerde, Ziraat Bankası cari faiz oranları üzerinden %15’lik bir indirim gerçekleştirecek. (ARGE çalışmalarında artacak olan bu destek %20’ye kadar çıkacaktır.) Kullanılan kredilere verilen destek haricinde bankacılık hizmetlerinde de bir takım avantajlar sağlanacaktır. Bunlardan ilki, internet bankacılığı ve mobil şubeler üzerinden yapılan Havale ve EFT işlemleri için %100’lük indirim uygulanacak. KOBİ kartlarında da yıllık kart ücreti muafiyetine gidilecek olup çek karnesi bedellerinde de %50’lik bir indirim sağlanacak. Takas çeklerde sağlanacak indirim %50’lik bir oranı kapsarken kredilerinizin bağlı bulunduğu hesaplardan hesap işletim ücreti talep edilmeyecek. Bütün bunlara ek olaraksa Avrupa Yatırım Bankası, Fransız Kalkınma Ajansı, Alman Kalkınma Bankası, Dünya Bankası Enerji Verimliliği gibi büyük finansal kurumlardan uygun faiz oranları ve vade şartlarıyla TL ve YP kredisi imkanı. Başvuru kanalları olarak Ziraat Bankası şubelerini kullanabilirsiniz.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,334BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
28TakipçilerTakip Et
2,399TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler