Vakıf Katılım Engelli Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Vakıf Katılım Engelli Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor! Detaylar İçin...

0
Vakıf Katılım Engelli Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Vakıf Katılım Bankası A.Ş İstanbul Şubesi için Engelli Gişe Yetkilisi alımı yapıyor. İlan İŞKUR aracılığı ile yayınlanmış olup, detaylara yazının devamından ulaşabilirsiniz.

Vakıf Katılım Bankası Engelli Memur Alımı için Aranan Şartlar Nelerdir?

Vakıf Katılım Bankası İstanbul şubelerinde veya Genel Müdürlük Birimlerinde görevlendirilmek üzere;

  • Lisans mezunu olması,
  • Analitik düşünebiliyor olması,
  • Katılım bankacılığı alanında çalışmaya istekli olması,
  • Dinamik, güler yüzlü, etkin iletişim sahibi ve dikkatli olması gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Başvurular İŞKUR internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Son başvuru tarihi 25 Aralık 2019 olup, adaylar tam zamanlı istihdam edileceklerdir.

Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad.NO.10 Ümraniye İstanbul / Türkiye olup, adayların bu lokasyonda ikamet etmeleri ya da işe kabul edilmeleri durumunda bu lokasyonda ikamet etmeye uygun pozisyonda olmaları istenmektedir.

Bu iş ilanı ilk olarak İŞKUR’da yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın