Ana SayfaKredilerVakıfbank 2018 Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları

Vakıfbank 2018 Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank konut kredisi faiz oranları incelendiği zaman son dönemlerde yapılan indirim kampanyaları sonrasında düştüğü gözlemlenmekte. Öncesinde yüzde 1’in üzerinde olan faiz oranları şuanda yüzde 0,98’den başlıyor. Başvurularını hızlı bir şekilde şubelerden yapabilir, detaylı bilgileri ise müşteri hizmetlerini arayarak ya da internetten öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank Konut Kredileri

Vakıfbank konut kredisi faiz oranları değişmektedir. Vade seçenekleri ya da konut kredisi tipine göre banka değişik faizler uygulamaktadır. Ayrıca konut kredilerinde müşteriye göre de faiz belirlenebilir. Vakıfbank’ın bir konut kredisi kampanyası olan SarıPanjur konut kredisinde 3 ila 120 ay arasındaki vade seçenekleri için banka eğer kredi masraflı olursa yüzde 0,98’den başlayan kredi faizi uyguluyor. Ancak bu kredide yüzde 0,5 oranında kredi masrafı alıyor.

Vakıfbank’ın bir başka konut kredisi ise Kentsel Dönüşüm Konut Kredisidir. Bu kredide banka 3 ila 120 ay vade seçeneği için size yüzde 1,33 oranında kredi faizi sunuyor. Tüm vadelerde yani 3 ay ile 120 ay arasındaki vadelerde de yine 1,33 kredi faizi uygulanıyor.

Vakıfbank Kolay SarıPanjur Konut Kredisi de bir başka konut kredisidir. Bu kredide de banka 3 ila 120 ay vade indirimli kredide yüzde 0,98 kredi faizi uygulamaktadır. Vakıfbank 61 ay ila 120 ay indirimli kredide de yine yüzde 0,98 kredi faizi var. 2018 Vakıfbank konut kredisi faiz oranları bu kampanyada ise alınan kredi tutarına göre değişiklik gösteriyor.

2018 Vakıfbank Konut Kredisi Faiz Oranları

2018 Vakıfbank konut kredisi faiz oranları SarıPanjur kampanyası için değişmektedir. Bu değişiklik aldığınız kredi miktarına bağlıdır. 500 bin liraya kadar finansman temin ederseniz tüm vade sürelerinde yüzde 0,98 oranında faiz uygulanmaktadır. 500 bin lira ile 1 milyon lira arasında finansman talep ederseniz uygulanan faiz oranı yüzde 1,21 olarak belirlenmiştir. 1 milyon üzeri kredi kullanırsanız yine tüm vadelerde olmak şartıyla yüzde 1,29 faiz uygulanmaktadır. Ancak bu kredi kullanımı için de üst limit vardır. Bu da 1 milyon 200 bin Türk Lirasıdır. Bu tutarın üzerini aşmanız mümkün değildir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...