Vakıfbank 2018 Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları

0

Vakıfbank konut kredisi faiz oranları incelendiği zaman son dönemlerde yapılan indirim kampanyaları sonrasında düştüğü gözlemlenmekte. Öncesinde yüzde 1’in üzerinde olan faiz oranları şuanda yüzde 0,98’den başlıyor. Başvurularını hızlı bir şekilde şubelerden yapabilir, detaylı bilgileri ise müşteri hizmetlerini arayarak ya da internetten öğrenebilirsiniz.

Başlıklar

Vakıfbank Konut Kredileri

Vakıfbank konut kredisi faiz oranları değişmektedir. Vade seçenekleri ya da konut kredisi tipine göre banka değişik faizler uygulamaktadır. Ayrıca konut kredilerinde müşteriye göre de faiz belirlenebilir. Vakıfbank’ın bir konut kredisi kampanyası olan SarıPanjur konut kredisinde 3 ila 120 ay arasındaki vade seçenekleri için banka eğer kredi masraflı olursa yüzde 0,98’den başlayan kredi faizi uyguluyor. Ancak bu kredide yüzde 0,5 oranında kredi masrafı alıyor.

Vakıfbank’ın bir başka konut kredisi ise Kentsel Dönüşüm Konut Kredisidir. Bu kredide banka 3 ila 120 ay vade seçeneği için size yüzde 1,33 oranında kredi faizi sunuyor. Tüm vadelerde yani 3 ay ile 120 ay arasındaki vadelerde de yine 1,33 kredi faizi uygulanıyor.

Vakıfbank Kolay SarıPanjur Konut Kredisi de bir başka konut kredisidir. Bu kredide de banka 3 ila 120 ay vade indirimli kredide yüzde 0,98 kredi faizi uygulamaktadır. Vakıfbank 61 ay ila 120 ay indirimli kredide de yine yüzde 0,98 kredi faizi var. 2018 Vakıfbank konut kredisi faiz oranları bu kampanyada ise alınan kredi tutarına göre değişiklik gösteriyor.

2018 Vakıfbank Konut Kredisi Faiz Oranları

2018 Vakıfbank konut kredisi faiz oranları SarıPanjur kampanyası için değişmektedir. Bu değişiklik aldığınız kredi miktarına bağlıdır. 500 bin liraya kadar finansman temin ederseniz tüm vade sürelerinde yüzde 0,98 oranında faiz uygulanmaktadır. 500 bin lira ile 1 milyon lira arasında finansman talep ederseniz uygulanan faiz oranı yüzde 1,21 olarak belirlenmiştir. 1 milyon üzeri kredi kullanırsanız yine tüm vadelerde olmak şartıyla yüzde 1,29 faiz uygulanmaktadır. Ancak bu kredi kullanımı için de üst limit vardır. Bu da 1 milyon 200 bin Türk Lirasıdır. Bu tutarın üzerini aşmanız mümkün değildir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın