Ana Sayfa Krediler Vakıf Katılımdan Avantajlı Finansman

Vakıf Katılımdan Avantajlı Finansman

-

120 Ay Vade Seçeneği

Vakıf Katılım konut finansmanında 120 aya kadar vade seçeneği sunuluyor. Ayrıca banka bu vade seçenekleri için farklı kar oranları sunuyor. Size en uygun konut finansmanı ile dilediğiniz gibi geri ödeme planını yapabilirsiniz.

Bu finansman desteğinde 100 bin TL alırsanız ve 12 ay vade seçeneğini kullanırsanız banka yüzde 1,09 kar oranı uyguluyor. 24 ay vade seçeneği ve 36 ay vade seçeneği için de aynı kar oranı uygulanıyor. Ancak finansman vadesi 48 aya çıktığı zaman kar oranı yüzde 1,13 olarak uygulanıyor. 60 ay vade seçeneği için de aynı kar oranı uygulanmakta.

Vakıf Katılım konut finansmanı 72 ay vade ile alınırsa kar oranı yüzde 1,16 oluyor. 84 ay vade seçeneği için de aynı kar oranı uygulanmaktadır. 96 ay vade seçeneği, 108 ay vade seçeneği ve 120 ay vade seçeneği için de yüzde 1,22 kar oranı uygulanmaktadır.

Banka bu finansmanda tahsis ücreti olarak finansman bedelinin yüzde 0,5’ini tahsil etmektedir. Örneğin 100 bin TL finansman alırsanız banka 500 TL tahsis ücreti alacaktır. Ekspertiz ücreti olarak da banka bir bedel tahsil edecektir. Bu bedel konutun bulunduğu yere ya da özelliklerine göre değişebilir.

Vakıf Katılımın bu finansman desteğinden yararlanmak için size en yakın Vakıf Katılım şubesine gidebilirsiniz. Ayrıca detaylı bilgi almak için bankanın çağrı merkezi olan 0850 202 1 202 numarasını arayıp müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,250BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
30TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler