Vakıf Katılımdan Avantajlı Finansman

Google Haberlere Abone Ol:

120 Ay Vade Seçeneği

Vakıf Katılım konut finansmanında 120 aya kadar vade seçeneği sunuluyor. Ayrıca banka bu vade seçenekleri için farklı kar oranları sunuyor. Size en uygun konut finansmanı ile dilediğiniz gibi geri ödeme planını yapabilirsiniz.

Bu finansman desteğinde 100 bin TL alırsanız ve 12 ay vade seçeneğini kullanırsanız banka yüzde 1,09 kar oranı uyguluyor. 24 ay vade seçeneği ve 36 ay vade seçeneği için de aynı kar oranı uygulanıyor. Ancak finansman vadesi 48 aya çıktığı zaman kar oranı yüzde 1,13 olarak uygulanıyor. 60 ay vade seçeneği için de aynı kar oranı uygulanmakta.

Vakıf Katılım konut finansmanı 72 ay vade ile alınırsa kar oranı yüzde 1,16 oluyor. 84 ay vade seçeneği için de aynı kar oranı uygulanmaktadır. 96 ay vade seçeneği, 108 ay vade seçeneği ve 120 ay vade seçeneği için de yüzde 1,22 kar oranı uygulanmaktadır.

Banka bu finansmanda tahsis ücreti olarak finansman bedelinin yüzde 0,5’ini tahsil etmektedir. Örneğin 100 bin TL finansman alırsanız banka 500 TL tahsis ücreti alacaktır. Ekspertiz ücreti olarak da banka bir bedel tahsil edecektir. Bu bedel konutun bulunduğu yere ya da özelliklerine göre değişebilir.

Vakıf Katılımın bu finansman desteğinden yararlanmak için size en yakın Vakıf Katılım şubesine gidebilirsiniz. Ayrıca detaylı bilgi almak için bankanın çağrı merkezi olan 0850 202 1 202 numarasını arayıp müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Alternatif Bank Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Alternatif Bank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda İstanbul, Ankara, İzmir ve Mersin...

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.