Albaraka Türk MTV Kampanyası

Google Haberlere Abone Ol:

Vergi tutarı hesaplanırken aracın modeli, yaşı ve motor hacmi etkili rol oynuyor. Bu nedenle her aracın farklı vergi tutarları bulunuyor.

Senelik olarak ödenen motorlu taşıtlar vergisi, belirli bankalara, belirlenen tarihler arasında yatırılıyor Motorlu taşıtlar vergisinin yatırılabileceği anlaşmalı bankalar arasında yer alan Albaraka Türk’de motorlu taşıtlar vergisi kampanyası ile ilgi görüyor. Sizlerde uygun şartları taşıyorsanız 31 Temmuz 2016 tarihine kadar yatıracağınız motorlu taşıtlar vergisinde 3 taksit imkanından yararlanabilirsiniz.

AlbarakaTürk Motorlu Taşıtlar Vergisi

Motorlu taşıtlar vergisinin düzenli olarak, belirlenen tarihlerde ödenmesi gerekiyor. Anlaşmalı bankaların kredi kartları ile ödeme yapılabiliyor. Albaraka Türk’de kendi bankasının kredi kartını kullanan kişilere özel bir kampanya sunuyor.

1 Temmuz 2016 tarihinde başlayan motorlu taşıtlar vergi süresi, 31 Temmuz 2016 tarihine kadar devam ediyor. Eğer Albaraka Türk kredi kartınız bulunuyorsa, 31 Temmuz 2016 tarihine kadar motorlu taşıtlar verginizi Albaraka Türk kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Gelir İdare Başkanlığı’nın web sitesi olan gib.gov.tr adresinden Albaraka Türk kredi kartı bilgileri ile motorlu taşıtlar vergisi ödemesi yaptığınızda kampanyadan faydalanabilirsiniz. Motorlu taşıtlar vergisi kampanyası kapsamında, Albaraka Türk ile yaptığınız 100 TL ve üzerindeki MTV ödemesinde 3 taksit imkanı sunuluyor.

3 taksit ile kredi kartı kullanıcılarına ödeme kolaylığı sağlayan Albaraka Türk, öte yandan Sonax’taHybrid Boya Temizleme, parlatma ve koruma paketi içinde %50 indirim hakkı veriyor.

Kampanyada hesabınızda bulunan TL’ler ile ödeme yaptığınızda 3 taksit imkanı sunulmuyor. Kampanyadan yararlanabilmek için SMS gönderme veya kod uygulaması da bulunmuyor. World Business karta sahip olanlar için kampanya firma bazında ve tek seferlik geçerli sayılıyor. MTV kampanyası tüm Albaraka Worldcard sahiplerini kapsıyor.

 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.