Ana SayfaEkonomiAlbaraka Türk MTV Kampanyası

Albaraka Türk MTV Kampanyası
A

-

Vergi tutarı hesaplanırken aracın modeli, yaşı ve motor hacmi etkili rol oynuyor. Bu nedenle her aracın farklı vergi tutarları bulunuyor.

Senelik olarak ödenen motorlu taşıtlar vergisi, belirli bankalara, belirlenen tarihler arasında yatırılıyor Motorlu taşıtlar vergisinin yatırılabileceği anlaşmalı bankalar arasında yer alan Albaraka Türk’de motorlu taşıtlar vergisi kampanyası ile ilgi görüyor. Sizlerde uygun şartları taşıyorsanız 31 Temmuz 2016 tarihine kadar yatıracağınız motorlu taşıtlar vergisinde 3 taksit imkanından yararlanabilirsiniz.

AlbarakaTürk Motorlu Taşıtlar Vergisi

Motorlu taşıtlar vergisinin düzenli olarak, belirlenen tarihlerde ödenmesi gerekiyor. Anlaşmalı bankaların kredi kartları ile ödeme yapılabiliyor. Albaraka Türk’de kendi bankasının kredi kartını kullanan kişilere özel bir kampanya sunuyor.

1 Temmuz 2016 tarihinde başlayan motorlu taşıtlar vergi süresi, 31 Temmuz 2016 tarihine kadar devam ediyor. Eğer Albaraka Türk kredi kartınız bulunuyorsa, 31 Temmuz 2016 tarihine kadar motorlu taşıtlar verginizi Albaraka Türk kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Gelir İdare Başkanlığı’nın web sitesi olan gib.gov.tr adresinden Albaraka Türk kredi kartı bilgileri ile motorlu taşıtlar vergisi ödemesi yaptığınızda kampanyadan faydalanabilirsiniz. Motorlu taşıtlar vergisi kampanyası kapsamında, Albaraka Türk ile yaptığınız 100 TL ve üzerindeki MTV ödemesinde 3 taksit imkanı sunuluyor.

3 taksit ile kredi kartı kullanıcılarına ödeme kolaylığı sağlayan Albaraka Türk, öte yandan Sonax’taHybrid Boya Temizleme, parlatma ve koruma paketi içinde %50 indirim hakkı veriyor.

Kampanyada hesabınızda bulunan TL’ler ile ödeme yaptığınızda 3 taksit imkanı sunulmuyor. Kampanyadan yararlanabilmek için SMS gönderme veya kod uygulaması da bulunmuyor. World Business karta sahip olanlar için kampanya firma bazında ve tek seferlik geçerli sayılıyor. MTV kampanyası tüm Albaraka Worldcard sahiplerini kapsıyor.

 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
42TakipçilerTakip Et
2,396TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol