ING Bank Mortgage Kredisi

0

Özel bankacılık anlayışını farklı bir boyuta taşıyan ING Bank ev almak isteyenler için mortgage kredisi hizmeti sağlayarak müşterilerine uygun faiz oranları sunmaktadır. 2007 yılında Oyak Grubu’nun ING Gruba satılmasıyla Türkiye’de faaliyete geçen banka 40’tan fazla ülkede hizmet sağlamaktadır. Yatırım ve sermaye alanında hizmetlerini sürdüren banka müşterilerinin konut ihtiyacını karşılayabilmesi için çeşitli mortgage kredisi kampanyaları sağlayarak destek vermektedir.

 ING Bank Mortgage Kredisi, ev almak için fırsat kollayanları %1,16’lık bir faiz oranıyla karşılıyor. 60 aya kadar uzayan vade süresiyle müşterilerine uzun vadede ödeme fırsatı sunarak rahatlık sağlamaktadır. Faiz oranı vade süresi ne olursa olsun sabit kalmakta olup kredi toplam masrafı 100.000 TL için 1,547 TL’yi bulmaktadır. Bunlara ek olarak 100.000 TL için hesaplanmış olan toplam maliyete kredi tahsis ücreti, ekspertiz ücretleri ve ipotek tahsis bedelleri de yansıtılmıştır.

Ev sahibi olmak için başvurmak istediğiniz ING Bank Mortgage Kredisi’nde kampanya detaylarını öğrenmek için ve başvurunuzu gerçekleştirmek için randevu formu doldurmanız gerekmektedir. Mortgage randevu talep formuna kişisel bilgilerinizi girip formu yollamanız halinde, mortgage uzmanları sizinle iletişime geçecektir. Konut kredisiyle ilgili bütün sorularınızın cevabını uzmanlar tarafından yanıtlanacaktır. Size en uygun kredi seçeneklerinin sunulması ve sorunlarınızın çözümü en hızlı şekilde gerçekleştirilmektedir. Formla uğraşmak istemeyen müşterilerse kendilerine en yakın şubeleri ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilir ve kredisini çekebilir.

 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın