Vakıfbank 2016 Güncel İhtiyaç Kredisi Faizleri

0

Vakıfbank İhtiyaç Kredileri

Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranları değişkenlik gösteriyor. Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisinde banka 0 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,75 oranında kredi faizi uyguluyor. Vakıfbank kamu personeline özel tik ihtiyaç kredisinde ise eğer kredi masraflı olursa 0 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,21 oranında kredi faizi uyguluyor. Eğer kredi masrafsız olursa 0 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için kredi faizi yüzde 1,29 oluyor.

Vakıfbank ihtiyaç kredilerinden Jolly Tatil Kredisinde ise 0 ila 24 ay arasındaki vade seçenekleri için banka yüzde 1,55 kredi faizi uyguluyor ayrıca bu kredi için kredi masrafı almıyor. Vakıfbank evlilik kredisinde ise 3 ila 18 ay arasındaki vade seçenekleri ve bin ila 20 bin TL arasındaki miktarlarda alabildiğiniz kredi için yüzde 1,55 oranında kredi faizi var.

Vakıfbank eğitim kredisinde ise 3 ila 12 ay arasındaki vade seçenekleri ve bin TL ve 40 bin TL arasındaki limit seçenekleri için banka size yüzde 1,55 oranında kredi faizi uyguluyor. Ayrıca banka bu kredi için masraf almıyor. Vakıfbank kredi kartı borç transferi kredisinde bin TL ila 20 bin TL kredilerde 3 ila 18 ay arasındaki vade seçenekleri için banka yüzde 1,37 oranında faiz uyguluyor. Ayrıca banka bu krediden de kredi tahsis ücreti almıyor.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ekim 2022!

Vakıfbank kredili bankomat 7/24 isimli üründe ise asgari ve azami olarak yüzde 2,02 oranında faiz uygularken gecikme faiz oranı ise 2,52 oranında. Bu krediler hakkında daha detaylı bilgi almak ya da bu kredilere başvuru yapmak için size en yakın Vakıfbank şubesine gidebilirsiniz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın