Ziraat Bankası Engelsiz Destek Paketi

0

Ziraat Bankası, engelli vatandaşlar için ticaret faaliyetlerini desteklemekle amacıyla Engelsiz Destek Paketi adı altında ihtiyaca göre, farklı desteği müşterilerine sağlıyor. Ziraat Bankası, engelli bireylere daha fazla sayıda istihdam sağlanabilmesi için bu paketle birlikte destek çözümleri üretmeyi hedefliyor.

Finansal ihtiyaçların çözümlenmesi için faiz oranı düşük masrafsız kredileri, bankacılıkta özel oranlardan indirimleri, Sigorta ve Bireysel Emeklilik Sistemi için farklı ihtiyaçları karşılamayı Engelsiz Destek Paketi ile tek çatı altında toplayan Ziraat Bankası, ayrıca firmalara da bu paketten yararlanabilme fırsatını sağlıyor.

Ziraat Bankası, firma kimliği bulunan ve engelli vatandaşlara iş olanağı sağlayan kurumların Engelsiz Destek Paketi’nden yararlanabilmesine olanak sağlıyor.

Ziraat Bankası Engelsiz Destek Paketinden Kimler Yararlanabilir?

Engelli vatandaşların ortak kimliğiyle bulunduğu ve internet bankacılığı üzerinde en az iki kez işlem yapmış firmalara ve aynı zamanda engelli vatandaşlara iş olanağı sağlayan firmalara destek paketini sunuyor.

Ziraat Bankası Engelsiz Destek Paketinin Avantajları

Müşteriler, Ziraat Bankası Engelsiz Destek Paketi ile kredi geri ödemesi için 60 aya kadar vade olanağına sahip oluyorlar.

Engelsiz Destek Paketinden yararlananlar için bankacılık işlemlerinde Ziraat Bankası, özel olarak indirimler sağlıyor.

Engelsiz Destek Paketi müşterilerinin 18 yaşından büyük çocukları, eşleri ve kendileri için Bireysel Emeklilik Planı da Ziraat Bankası tarafından sağlanıyor.

Ziraat Bankası bünyesinde yer alan Ziraat Sigorta ile birlikte, müşterilerin bulundukları sektör içerisindeki risk planlaması da tercihe göre müşterilere sağlanıyor.

Engelsiz Destek Paketinden faydalanmak isteyen müşteriler, Ziraat Bankası şubelerini ziyaret ederek başvuruda bulunabilirler.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın