Ziraat Bankası Engelsiz Destek Paketi

Google Haberlere Abone Ol:

Ziraat Bankası, engelli vatandaşlar için ticaret faaliyetlerini desteklemekle amacıyla Engelsiz Destek Paketi adı altında ihtiyaca göre, farklı desteği müşterilerine sağlıyor. Ziraat Bankası, engelli bireylere daha fazla sayıda istihdam sağlanabilmesi için bu paketle birlikte destek çözümleri üretmeyi hedefliyor.

Finansal ihtiyaçların çözümlenmesi için faiz oranı düşük masrafsız kredileri, bankacılıkta özel oranlardan indirimleri, Sigorta ve Bireysel Emeklilik Sistemi için farklı ihtiyaçları karşılamayı Engelsiz Destek Paketi ile tek çatı altında toplayan Ziraat Bankası, ayrıca firmalara da bu paketten yararlanabilme fırsatını sağlıyor.

Ziraat Bankası, firma kimliği bulunan ve engelli vatandaşlara iş olanağı sağlayan kurumların Engelsiz Destek Paketi’nden yararlanabilmesine olanak sağlıyor.

Ziraat Bankası Engelsiz Destek Paketinden Kimler Yararlanabilir?

Engelli vatandaşların ortak kimliğiyle bulunduğu ve internet bankacılığı üzerinde en az iki kez işlem yapmış firmalara ve aynı zamanda engelli vatandaşlara iş olanağı sağlayan firmalara destek paketini sunuyor.

Ziraat Bankası Engelsiz Destek Paketinin Avantajları

Müşteriler, Ziraat Bankası Engelsiz Destek Paketi ile kredi geri ödemesi için 60 aya kadar vade olanağına sahip oluyorlar.

Engelsiz Destek Paketinden yararlananlar için bankacılık işlemlerinde Ziraat Bankası, özel olarak indirimler sağlıyor.

Engelsiz Destek Paketi müşterilerinin 18 yaşından büyük çocukları, eşleri ve kendileri için Bireysel Emeklilik Planı da Ziraat Bankası tarafından sağlanıyor.

Ziraat Bankası bünyesinde yer alan Ziraat Sigorta ile birlikte, müşterilerin bulundukları sektör içerisindeki risk planlaması da tercihe göre müşterilere sağlanıyor.

Engelsiz Destek Paketinden faydalanmak isteyen müşteriler, Ziraat Bankası şubelerini ziyaret ederek başvuruda bulunabilirler.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.