Denizbank’tan Esnafa 80.000 TL’ye Kadar Kredi

0

Bu krediye başvurmak zor gözükmüyor. İlk yapmanız gereken şey “hemen başvuru yap” butonuna tıklayarak başvuru da bulunmak. Ya da cep telefonunuzdan “ESNAF” yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranı ekleyip 3280’e mesaj gönderebilirsiniz. Böylece daha hızlı bir başvuruda bulunmuş olursunuz. Ayrıca Açıkdeniz ATM’lerinden veya Açıkdeniz internet bankacılığından da başvuruda bulunabilirsiniz.

Başvuru işleminiz hızlı bir biçimde kayda alınır ve başvuru işlem sonucunuz sms ile size bildirilir. Başvuru sonucunuz sms ile size bildirildikten sonra iki buçuk ay içerisinde gerekli belgeleri Denizbank şubesine ibraz edebilirsiniz.

Gerekli belgelerin ibrazından sonra kredi kullanmanızda bir sakınca yok ise kredinizi kullanabilirsiniz. Eğer iki buçuk ay içerisinde yani 75 gün içerisinde kullanılabilir krediyi kullanmazsanız krediniz iptal olur. Bu nedenle de yeniden başvuruda bulunmanız gerekiyor.

Kredi Kullanım Aşamasında Gerekli Olan Evraklar

Krediyi kullanmak için bazı gerekli olan evraklar bulunuyor. Bu evraklarda eksiklik söz konusu ise kredi alınamıyor ve kullanılamıyor.

İlginizi Çekebilir:  2022 Ekim Ev Kredisi Faiz Oranları

Kredi kullanım aşamasında gerekli olan bazı belgeler şu şekildedir; imza beyannamesi, son iki yıla ait olan vergi levhası, nüfus cüzdan fotokopisi, varsa mal varlığı dökümü ve son iki yıla ait bilanço, gelir tablosu ve hesap defteri gerekli olan evraklar içerisinde yer alıyor.

Bu kredi kullanacak olan esnafın, kredi hakkındaki bazı özellikleri bilmesi gerekiyor. Bu özelliklerden bir tanesi şudur. Taksitli ticari kredi de 36 aya varan taksit imkanı bulunuyor. Aynı zamanda esnek kredi ödeme imkanı da bulunuyor. Bir başka özellik ise doğrudan borçlandırma başlığı altında bulunuyor. Bu özelliğe göre maliyetlerde azalmaya gidebilirsiniz. Ve Açıkdeniz internet şubesinden fatura ve tahsilat bilgilerini kolaylık ile izleyebilirsiniz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın