Ana SayfaKredilerEnpara İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Enpara İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları
E

-

Şubesiz bankacılığın öncüsü olarak Finansbank tarafından faaliyete geçirilen Enpara, dijital kanallar üzerinden bankacılık hizmeti veren bir bankadır. Ekim 2012’de kurulan banka, Türkiye’de kurulan şubesiz ilk dijital bankadır. Enpara’nın EFT ve Havale ücreti almaması ve kolay ve hızlı işlerimleri sayesinde birçok müşteri tarafından tercih edilmektedir. Birikimlerini değerlendirmek isteyenler de ücretsiz birçok hizmetin sağlanması sebebiyle ilk tercihleri arasında Enpara’yı görmektedir. Şubesiz bankacılığın bir getirisi olarak masrafların da yer almadığı Enpara kredi faiz oranlarında da oldukça düşük oranlar sunmaktadır. Enpara ihtiyaç kredisi faiz oranları oldukça cazip fırsatlar eşliğinde anında müşterilerine kavuşuyor.

Tek bir masrafın dahi alınmadığı Enpara ihtiyaç kredisinde sigorta masraflarıyla da karşılaşmıyorsunuz. Şubeye gitme derdinden de kurtaran Enpara ihtiyaç kredisi faiz oranları %1,35 faiz oranıyla müşterileriyle buluşuyor. 36 aya kadar varan ihtiyaç kredisinde vadesi ne olursa olsun sabit faiz oranları uygulanmakta.  Ne dosya masrafı, ne kredi tahsis ücreti. Hiçbirisi yok. Üst limit olarak 30.000 TL belirtilen ve masrafların sıfır (0) olarak belirtildiği kredi fırsatını kaçırmayın. Enpara üzerinden üyeliğinizi 5 dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru formunu doldurduktan sonra size gelecek olan temsilcilerle size en uygun zamanda sözleşmeyi imzalamanız halinde Enpara.com müşteriliğiniz gerçekleşiyor.

İnternet veya cep şubelerinden anında başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Zaten Enpara müşteriliğiniz varsa sadece Ürünler ve Krediler adımlarını izleyerek uygun Enpara İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları’nın tadını çıkarmaya bakın.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,260BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol