Vakıf Katılım Perakende Pazarlama Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Vakıf Katılım Perakende Pazarlama Yetkilisi Alımı Yapıyor! Vakıf Katılım Bankası Personel Alımları İş Başvurusu! Detaylar İçin...

0
Vakıf Katılım Perakende Pazarlama Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Vakıf Katılım Bankası, Aksaray Şubesi için Perakende Pazarlama Yetkilisi alımı yapıyor. Detaylı bilgi için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Perakende Pazarlama Yetkilisi İçin Aranan Özellikler

Perakende Pazarlama Yetkilileri Aksaray Şubeleri için aranıyor. Adaylarda aranan şartlar ise şu şekilde;

  • Üniversitelerin 4 senelik örgün lisans eğitimi veren İİBF, SBF, İşletme ya da İktisat Fakültelerinin; İktisat, İşletme, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Kamu Yönetimi, Ekonometri, Bankacılık/Finans, Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun olma,
  • Bankaların Bireysel, İşletme ve KOBİ Pazarlama kadrolarında en az 2 sene çalışmış olmak,
  • B Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak,
  • Seyahat engelinin bulunmaması,
  • Bankanın misyon ve vizyonunu temsil edebilme,
  • Erkek adayların askerlik görevlerini yerine getirmiş olmaları,
  • Aksaray’da ikamet etmek.

Vakıf Katılım Bankası Personel Alımları İş Başvurusu

Başvuru sırasında iletişim bilgilerinin doğru verilmesi Vakıf Katılım Bankası’nın sağlayacağı geri dönüşler için önemlidir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.vakifkatilim.com’da yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://kariyer.vakifkatilim.com.tr/49NJ8LSBJVBCY2XXNFPNUPZ7YS.JOB
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın