Ana SayfaKredilerTürkiye Finans’tan Uygun Konut Finansmanı

Türkiye Finans’tan Uygun Konut Finansmanı
T

-

120 Ay Vade Seçeneği

Türkiye Finans konut finansmanında 120 aya kadar vade seçenekleri var. Banka bu konut finansmanında değişen vade seçenekleri için değişik kar oranları uyguluyor. 12 ay, 24 ay, 36 ay, 48 ay ve 60 ay vade seçenekleri için banka yüzde 1,20 oranında kar oranı uygulamaktadır. Ayrıca 72 ay, 84 ay, 96 ay, 108 ay ve 120 ay vade seçenekleri için ise yüzde 1,30 oranında kar oranı uyguluyor.

Banka bu finansman desteğinde finansman bedelinin yüzde 0,5’i oranında tahsis ücreti adı altında bedel tahsil ediyor. Örneğin 100 bin TL finansman alırsanız banka sizden 500 TL bedel alıyor. Ayrıca banka kar oranı yanı sıra ekspertiz ücreti, ipotek tesis ücreti gibi bazı bedellerde tahsil ediyor. Ekspertiz ücreti konutun bulunduğu konuma göre değişiklik göstermektedir.

Artan taksitli, azalan taksitli ve ara ödemeli konut finansmanı alabilirsiniz. Bu finansman hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için size en yakın Türkiye Finans şubesine gidebilirsiniz.

Bu krediye başvuru için bazı belgeler gereklidir. Bunlar nüfus cüzdanı ya da ehliyet, gelir belgesi ya da maaş bordrosu, satın alınacak konuta ait kat mülkiyeti ya da kat irtifakı tapusu ve yapı kullanım izin belgesi gereklidir. Banka bu finansman için kefil ve ek belge talep etme hakkına sahiptir. Kefil için de finansman alan kişiden istenen belgeler istenecektir. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol