VakıfBank’tan Kamu Personeline Özel Kredi

0

Kamu personeline özel olarak oluşturulan taksitli kredide minimum olarak müşterilerin çekilebilecekleri miktar 1.000 TL olarak belirlenmiş olmakla beraber, maksimum kredi miktarı olarak da 70.000 TL olarak belirleniyor.

Vakıf Bank Kamu Personeline Özel Taksitli İhtiyaç Kredisi’nden Kimler Faydalanabilir?

Vakıf Bank kamu personeline özel taksitli ihtiyaç kredisinden sadece belirli meslek sahipleri ve emekliler yararlanabiliyor.

Kamu kurumlarında ve kamu kuruluşlarında çalışmakta olan memurlar/kadrolu işçiler krediden yararlanabiliyor.

Sosyal Sigortalar Kurumu (SSK), TC Emekli Sandığı ve Bağ-Kur Emeklisi olan Vakıfbank müşterileri Kamu Personeline Özel Taksitli Krediden yararlanabiliyor.

Vakıf Bank Kamu Personeline Özel Taksitli İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Vakıf Bank Kamu Personeline Özel Taksitli İhtiyaç Kredisi için aylık faiz %1.21 + Kredi Tahsis Ücreti +BSMV olarak belirlendiği gibi, aylık %1.29 faiz oranıyla Kredi Tahsis Ücreti ve BSMV ücreti olmadan da müşteriler krediden yararlanabilme olanağına sahip oluyorlar.

Vakıf Bank Kamu Personeline Özel Taksitli İhtiyaç KredisiÖzellikleri

Müşteriler, Kamu Personeline Özel Taksitli Kredisi tercih ettiklerinde Kredi Tahsis Ücreti de ödemek durumunda oluyorlar. Vakıfbank tarafından kredi tahsis ücreti olarak, çekilen kredi miktarının %0,5’i alınıyor.

Vakıfbank Kamu Personeline Özel Taksitli Kredisi ile birlikte, müşteriler Hayat Sigortası yaptırabiliyor. Kredi hayat sigortası olarak belirlenen sigortanın tutarı yaşa ve kredinin tutarı, vadesi gibi özelliklere göre değişkenlik gösteriyor. Örnek vermek gerekirse; 35 yaşında olan bir erkek birey, orta limitten kredi çektiğinde 1 senelik hayat sigortası için 248 TL ödeme yapıyor.

Vakıfbank, kredi talebi için kefil ön şartını aramamakla birlikte gerekli görülen durumlarda şubeler özel olarak kefil talep edebiliyor.

 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın