Ana SayfaKredilerVakıfbank Alışveriş Kredisi

Vakıfbank Alışveriş Kredisi
V

-

Ekonomik kalkınmayı güçlendirmek amacıyla kurularak finansman değerlerini en iyi şekilde yöneten banka çağdaş bankacılık hizmetiyle 62 yıldır faaliyetini sürdürmektedir. Yeniliklerini sürdürerek güncel kampanyalarla müşterileri memnuniyetini arttırmayı hedefleyen banka yeni bir kredi kampanyasıyla hizmet sunmaktadır.

Vakıfbank Alışveriş Kredisi, Cardium’da yapacağınız alışverişlerde size avantajlı bir alışveriş fırsatı sunmaktadır.

Vakıfbank müşterilerinin, kredi kartları ile yaptıkları tek çekimlerde veya taksitli alışverişleri için Vakıfbank Cardium alışveriş kredisi fırsatı sunulmaktadır.

Fırsattan yararlanmak isteyenler 30 gün içerisinde başvurusunu gerçekleştirerek taksitlendirmelerini yapmalıdır. Yapmış olduğunuz alışveriş bedellerini Vakıfbank şubelerine bildirerek kredilendirmelisiniz. Bu işlemi şubeye gitmeden de gerçekleştirebilirsiniz. Ön onay almak için SMS başvurusu yapmanız gerekmektedir. SMS başvurusu için Cardium yazın boşluk bırakın yine aralarında boşluklarla TC Kimlik numaranız ve aylık gelirinizi belirttiğiniz mesajı 5724’e göndermelisiniz. Vakıfbank Alışveriş Kredisi Kampanyası kredi limiti olarak 500 TL ve 2500 TL arasında kredi kullanabilirsiniz.

Ancak öncelikle yaptığınız alışverişe dair bedelin faturasını Vakıfbank şubelerine bildirmeniz gerekmektedir. Krediniz için minimum olarak 3 ay kredi kullanmanıza olanak tanınırken maksimum vade süresi 24 aya kadar uzayabilmektedir.

Vakıfbank alışveriş kredisi için gelir belgesi ibraz etmeniz gerekmemektedir ve dosya masrafı bulunmamaktadır. Hayat sigortasının da bulunmadığı kredi fırsatında ekstra masraflar için kafa yormanıza gerek yoktur. Kredi tahsis ücretinin de talep edilmediği kredi için detaylı bilgiyi Vakıfbak şubelerinden edinebilir.

SMS gönderimlerinde operatörleriniz tarafından 0,65 TL’lik bir kesilme olacaktır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,260BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,412TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol