0,99 Faiz Fırsatı

Abank konut kredisinde düşük faiz oranları dikkati çekiyor. ABank değişen vadeler için değişen faiz oranları uyguluyor. Banka 12 ay vadeli konut kredisi için yüzde 1,05 oranında kredi faizi uyguluyor. 24 ay vadeli konut kredisinde ise yüzde 1,02 oranında faiz var. 36 ay vadeli konut kredisinde ve 48 ay vade seçeneklerinde yüzde 0,99 oranında kredi faizi imkânı var.

60 ay vade için ise yüzde 1,05 oranında faiz uygulanıyor. 72 ay vadeli konut kredisinde ise yüzde 1,08 oranında kredi faizi var. 84 ay vade seçeneği kullanırsanız kredi faizi yüzde 1,12 olacaktır. 96 ay vade seçeneği için ise yüzde 1,16 oranında kredi faizi var. 108 ay vade seçeneğinde ise faiz yüzde 1,20 oranında. 120 ay vade seçeneğinde ise yüzde 1,24 oranında faiz uygulanıyor.

Abank konut kredisinde banka KKDF ve BSMV almayacaktır. Vade seçeneği ise en az 3 ay en fazla 120 ay olarak belirlenmiştir. Kredi alan kişinin hayat sigortası yaptırması gerekir. Bu sigorta bedeli kişinin yaşına cinsiyetine ve kredi bedeline göre değişkenlik göstermektedir. Bu krediyi sadece TL cinsinden alabilirsiniz.

Bu krediye başvuru için bazı evraklar gereklidir. Bunlar Nüfus Cüzdanı, Adres teyit eden bir belge, gelir belgesi ve teminat olarak verilecek olan gayrimenkulün tapusu gereklidir. Eğer bu kredi hakkında daha detaylı bilgi almak ya da bu krediden yararlanmak isterseniz size en yakın ABank şubesine gidebilirsiniz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın