Ana SayfaKredilerTürkiye Finans Taşıt Finansmanı İle Aracınıza Kavuşun

Türkiye Finans Taşıt Finansmanı İle Aracınıza Kavuşun
T

-

İster 0 KM İster 2. El

Türkiye Finans taşıt finansmanında ister 0 km ister de ikinci el istediğiniz araç için finansman alabilirsiniz. 48 aya kadar vade seçeneği kolayca bu finansmandan yararlanabilirsiniz.

Banka bu finansmanda farklı vadeler için farklı kar oranları sunmaktadır. 12 Ay vadeli finansman desteğinde yüzde 1,30 oranında kar oranı uygulanmaktadır. 24 ay vade seçeneği için de yüzde 1,30 kar oranı vardır. Ancak 36 ay vade seçeneği ve 48 ay vade seçeneği için banka yüzde 1,35 oranında kar oranı uygulamaktadır.

Banka bu finansmanda tahsis ücreti olarak finansman bedelinin yüzde 0,5’i oranında tahsilat yapmaktadır. Ayrıca banka yasal vergiler ve diğer masraflarda almaktadır.

Türkiye Finans’ın bu finansman desteğine başvurmak için bazı belgeler gerekmektedir. Bu belgeler nüfus cüzdanı ya da ehliyet, gelir belgesi ya da maaş bordrosu, finansman almak istediğiniz 0 km olan araçlar için aracın proforma faturası ya da ikinci el araç alacaklar için aracın ruhsat fotokopisi gerekmektedir.

Ancak banka gerekli görürse bu belgelere ek olarak başka belgeler ve kefil talep etme hakkına sahiptir. Eğer kefil talep edilirse kefil için de aynı belgeler gerekecektir.

Gelir belgesi olarak maaş bordrosu, serbest meslek çalışanları için ise son yıla ait vergi levhası ve onaylı bilanço gelir tabloları, mizan, imza sirküleri, ticaret sicil gazetesi gibi belgeler talep edilmektedir. Türkiye Finans’ın bu finansman desteğinden yararlanmak için size en yakın şubesine gidip detaylı bilgi alabilirsiniz. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,354TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol