Finansbank 2016 Güncel İhtiyaç Kredileri Faizleri

0

Finansbank birçok ürünü ile müşterilerine hizmet veriyor. Krediler hesaplar ve birçok hizmeti ile ülke genelinde birçok şubeye sahip. Ülkemizde de birçok kişi Finansbank’ı tercih ediyor. Finansbank müşterileri için birçok kredi sunuyor. Bu kredilerden ihtiyaç kredileri ise önemli bir yer tutuyor.

Finansbank İhtiyaç Kredileri

Finansbank ihtiyaç kredilerinde farklı vadeler ya da farklı kampanyalar için farklı faiz oranları uyguluyor. Finansbank ihtiyaç kredileri faizleri ise kredilere göre şu şekildedir. Finansbank standart teminatlı kredide yüzde 1,33 oranında kredi faizi var.

İhtiyaç kredisi faizlerine bir başka örnekte Finansbank standart teminatsız kredisinde ise yüzde 1,65 oranında kredi faizi var. Bu kredide 36 aya kadar vade seçeneği var.

Finansbank Enpara.com İhtiyaç Kredisinde ise 36 aya kadar vade seçeneği için azami olarak yüzde 1,35 oranında kredi faizi var.

Finansbank ihtiyaç kredisi ürünü 1 adlı pakette ise 36 aya kadar vade seçeneği için yüzde 1,63 oranında kredi faizi uygulanıyor.

Finansbank İhtiyaç kredisi ürünü 2 adlı pakette ise 36 aya kadar vade seçenekleri için banka yüzde 1,58 oranında kredi faizi uyguluyor. Finansbank ihtiyaç kredisi ürünü 3 isimli pakette ise 36 aya kadar vade seçenekleri için banka yüzde 1,5 oranında kredi faizi uyguluyor.

İhtiyaç kredisi ürünü 4 isimli pakette ise banka yüzde 1,39 oranında kredi faizi uygulamakta. Bu kredide de 36 aya kadar vade seçeneği bulunuyor.

Finansbank kamu kredisi isimli kredide ise 36 aya kadar olan vade seçenekleri için banka yüzde 1,49 oranında kredi faizi uyguluyor.

Ev sahipleri için kredi kolay isimli kredi paketinde ise banka krediye yüzde 1,30 oranında faiz uyguluyor. Finansbank işyeri kredisinde ise banka 36 aya kadar vade seçenekleri için yüzde 1,30 oranında kredi faizi uyguluyor.

Finansbank eğitim kredisinde de 36 aya kadar vade seçenekleri bulunuyor ve kredi faizi yüzde 1,55 olarak uygulanıyor. Kredi Finansçıdan alınır 1 isimli pakette ise banka yüzde 1,29 oranında kredi faizi uyguluyor. Finans maaş isimli üründe ise banka 36 ay vadeli kredi için yüzde 1,49 oranında faiz uyguluyor.

Finansbank tanışma kredisi isimli kredide ise yüzde 1,44 oranında faiz uygulamakta. Ayrıca Kredi finansçıdan alınır 2 isimli üründe yüzde 1,55 oranında kredi faizi var. Bu krediler hakkında daha detaylı bilgi almak ya da kredilere başvurmak için size en yakın Finansbank şubesine başvurabilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın