Odeabank 2016 Kredi Faiz Oranları

0

Bankacılık alanında kendini yeni ve güçlü bir şekilde göstermiş olan Odeabank hızlı ve kolay kredi seçenekleriyle karşımıza çıkmaktadır. Nakit ihtiyaçları karşılamak amacıyla bireysel,ticari ve kurumsal alanda hizmet veren banka ihtiyaç kredilerinden eğitim kredilerine kadar fırsat sağlamaktadır. Odeabank 2016 Kredi Faiz Oranları, müşterilerin ihtiyaçlarına uygun faiz oranları içererek memnuniyeti hedeflemektedir.

Odeobank 2016 Kredi Faiz Oranları, ihtiyaç kredilerinde 36 aya varan vade seçenekleriyle karşımıza çıkmaktadır. Her türlü ev ihtiyacı, doğum masrafları, mobilya, tadilat gibi ihtiyaçlarınızda bireysel kredilerde, ihtiyaç kredisi için 36 aya kadar vade seçenekleri için %1,55’lik faiz oranı uygulamaktadır. Bazı kampanyalarla birlikte bu faiz oranları %1,29’a kadar düşebilmektedir.

Bireysel mortgage finansman kredilerinde de %1,45’lik bir faiz oranı uygulamaktadır. Mortgage dışı finansman kredilerinde de aynı faiz oranını uygulayan banka, 36 aya kadar vade süresi vermektedir.

Taşıt kredilerinde, Odebank 2016 kredi faiz oranları %1,50 gibi bir oranı içermektedir. Odeabank, taşıt kredilerinde vade süresini 48 aya kadar çıkarmaktadır. Standart faiz oranları ve kampanya faiz oranları için aynı oran uygulanmaktadır. Ev alacaklar için fırsatlar sunan banka konut kredilerinde 96 aya varan vade süreleriyle %1,42’lik faiz oranı uygulamaktadır. 

Bu Taksitler Ev Sahibi Yapar Kampanyası’nda 150.000 TL’ye kadar konut kredisi kullanma fırsatı sağlamaktadır. 60 aya kadar varan eğitim kredilerinde Odebank, %1,55’e varan faiz oranları uygularken detaylı bilgi için Odeabank şubelerine davet etmektedir.

 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın