ING Bank Eğitim Kredisi

0

Eğitim sektörüne verilen destek, bir ülkenin eğitime verdiği önemi gösterir. Ekonomilerin de kalkınmasında büyük bir görev üstlenen eğitim gerek devlet gerekse finansal kuruluşlar aracılığıyla Devlet hibesi, eğitim kredisi gibi araçlarla desteklenmeye çalışılmaktadır.

Hızla gelişen eğitim sektöründe, desteğini esirgemeyen finans kuruluşlarının başında gelen ING Bank Eğitim Kredisi vererek eğitimin önündeki engelleri kaldırmaya yardımcı olmaktadır. 2007 yılından bu yana Türkiye’de hizmet veren banka eğitim desteğini Dersine Çalışmış Kredi adı altındaki kampanyasıyla sağlamaktadır.

Eğitim hayallerini hem çocukları için hem kendileri için devam ettirmek isteyenlere yönelik olan ING Bank Eğitim Kredisi, 36 aya varan vade seçeneği fırsatıyla karşımıza çıkıyor.

Kredi en üst limitinin 50.000 TL belirlendiği ING Bank Eğitim Kredisi, tüm öğrenci velileri tarafından, öğrencilerin eğitimini üstlenen herhangi bir birey tarafından veya düzenli bir gelire sahip öğrenciler varsa onlar tarafından alınabilmektedir. Kredi üst limitinin 50.000 TL olarak belirlendiği eğitim kredisinde faiz oranı %1,64 olarak belirtilmiştir. Kredi de, kredi tahsis ücreti kredi tutarının binde 5’i kadar tahsil edilmektedir.

ING Bank Eğitim Kredisi, başvurularınız için bankanın web sitesinde yer alan ilgili kredi sayfasından Hemen Başvur butonu aracılığıyla başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden TC Kimlik No, Doğum Tarihi, Cep Telefonu gibi bilgilerin girişini yaptığınız formla birlikte başvurunuzu gerçekleştirmiş olacaksınız. Eğitim kredisiyle ilgili daha fazla detay almak için banka şubelerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın