2016 Temmuz Taşıt Kredi Faiz Oranları

0

2016 Temmuz Taşıt Kredi faiz oranları, uzun süredir araba sahip olmak isteyenler için uygun fırsatlarla sizi çağırıyor. Bankalar birbirinden farklı kampanyalarla müşterilerini kendilerine çekmeye çalışırken ikinci el araba satışları ve sıfır araba satışları büyük bir artış göstermekte. Yaza taşıtsız devam etmek istemeyenler, bankalardaki taşıt kredi faiz oranlarını takip ederek, nakit ihtiyaçlarına destek sağlamayı amaçlamaktadır.

2016 Temmuz Taşıt Kredi faiz oranlarına Vakıfbank’tan başlamak gerekirse, Vakıfbank ikinci el araç kredilerinde yeni bir kampanya düzenledi. 48 aya varan vade seçeneklerinin öne çıktığı kampanyada %1,22’den başlayan faiz oranları arabanızı size getiriyor. Faiz oranları vade süresine göre %1,25’i bulabilmektedir. Bayrama özel taşıt kredisi de bulunan banka, %1,20’den başlayan faizlerle müşterilerini bekliyor.

Garanti Bankası, 2016 Temmuz Taşıt Kredi faiz oranlarına daha yüksek bir oranla başlıyor. Standart taşıt kredileri için %1,44 faiz oranı uygulayan banka 36 aya varan vadelerle kefilsiz ve hızlı bir şekilde kredi hizmeti sağlıyor. 0 Km veya İkinci el farketmeksizin kredi desteği sağlayan Denizbank’sa, uygun vade ve faizlerle kredi veriyor. %1,49’luk faiz oranı uygulayan banka 48 aya kadar geri ödeme yapabileceğiniz vade fırsatları sunuyor.

İş Bankası taşıt kredisi faiz oranlarında araç yaşı farketmeksizin %1,24’ten başlayan faiz oranları uygulamaktadır. ING Bank ikinci el taşıtlarda, %1,04’ten başlayan faiz oranları uyguluyor. 8 yaşa kadar olan araçlarda geçerli olacak kampanya 48 ay vade süresi içeriyor. 0 km taşıtlardaysa, %1,33’lük bir faiz oranı uygulanmaktadır.

Akbank yine taşıt yaşının ve km’sinin farkına bakmaksızın % 1,27 faiz oranı uygulayarak araç sahibi olmak isteyenlerin imdadına yetişiyor. 48 aya varan ödeme seçenekleriyle geri ödemede rahat bir nefes alıyorsunuz.

2016 Temmuz Taşıt Kredi faiz oranları’nın son durağıysa, Ziraat Bankası. %1,32’lik faiz oranlarıyla bizi karşılayan banka, 48 aylık vade süresi vermektedir. 2016 Taşıt Kredi faiz oranları genel olarak baz alındığında %1,04 ve %1,50 gibi oranlar arasında farklılık göstermektedir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın