Enpara.com Birikim Hesaplarınıza Ek Faiz

0

Şubesiz bankacılık ve dijital bankacılıkla, bankacılıkta yeni bir çığır açan Enpara, şimdide yeni bir fırsatla karşımıza çıkıyor. Birikim hesaplarınıza ek faiz fırsatı sunarak, kazanabileceğiniz parayı katlıyorsunuz. Birikim hesaplarınızdaki tüm mevduatlar için geçerli olan kampanyada, ekstra +%1 yıllık kampanya faizi kazanıyorsunuz.

Ek faiz fırsatından yararlanabilmek için, Enpara.Com’da 3 tane otomatik ödeme talimatı gerçekleştirmeniz gerekiyor. Yıl sonuna kadar geçerli olacak olan kampanyada birikim hesaplarınız yıllık faiz oranlarının yanında %1 ek faiz kazanarak kazanacağınız para yükselişe geçecektir. Kampanyadan yararlanabilmek için sağlamanız gereken koşullar ve dikkat etmeniz gereken hususlar vardır.

Kampanyadan Nasıl Yararlanılır ve Nelere Dikkat Etmeli?

Birikim hesaplarınıza ek faiz fırsatından yararlanabilmeniz için 3 adet otomatik talimatı yapmanız gerekmektedir. Kampanya sadece belirtilen tarih aralığında geçerli olup bu sürenin bitiminde geçerli olmayacaktır. Otomatik ödeme talimatlarınızı, İnternet Şubesi’ndeki Transfer ve Ödeme seçenekleriyle gerçekleştirebilirsiniz.

Otomatik ödemelerinizi kaydederken, düzenli talimat olarak kaydetmeye özen göstermelisiniz. Aktif en az üç ödeme gerçekleştirmeniz halinde kampanyanın sağladığı faiz oranlarını kazanmaya başlarsınız. Kazanılan faizler günlük olarak hesabınıza yansımaktadır.

Ek faiz fırsatında bilmeniz gereken bir diğer husus birikim hesaplarınıza ait faiz oranlarının her gün piyasa şartları altında hesaplanarak değişiklik gösterebildiğidir. Kampanya süresince sadece Enpara.Com vadesiz hesabınızdan gerçekleşen otomatik ödeme talimatları dikkate alınacaktır. GSM yüklemeleri ve para transferleri kampanyaya dahil değildir. Ek faiz oranları için Enpara.Com üzerindeki ORANLAR sayfasını inceleyerek, faiz oranları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın