İş Bankası İhtiyaç Kredisi

0

10 Ağustos 2016 tarihine kadar geçerli olacak olan İş Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası, yaza özel fırsatlarla müşterilere sunulmaktadır. Yaza Özel İhtiyaç Kredisi adı altında hizmete sunulan krediyi günde sadece 6 TL ödeyerek kapatıyorsunuz. 5000 TL’lik olan kredi fırsatı %1,27’den başlayan faiz oranları içermektedir. 50.000 TL’ye kadar çekebileceğiniz krediye başvurularınızı SMS yoluyla hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi cepten başvurular için hemen, Nakit boşluk TC Kimlik No boşluk ve yine aralarında boşluk bırakarak çekmek istediğiniz kredi tutarı ve aylık gelirinizi yazarak 4402’ye göndermeniz yeterlidir. İhtiyaç kredisi başvurularınızı internet şubeleri, bankamatikler, telefon şubesi, İşCep uygulaması ve İş Bankası şubelerinde de gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi tutarınızın 10.000 TL ve 50.000 TL arasında olması halinde %1,27’lik bir faiz oranı uygulanırken, 10.000 TL altındaki tutarlarda %1,30’a kadar faiz oranı uygulanabilmektedir. Kredi tahsis ücreti çektiğiniz kredi miktarının binde 5’i oranında sizden tahsil edilecektir. Başvurularını gerçekleştirmeniz halinde kredi cevabınız SMS yoluyla hızlıca iletilecektir.

İlginizi Çekebilir:  2022 Ekim Ev Kredisi Faiz Oranları

İş Bankası’nın sunduğu ihtiyaç kredisi fırsatında vade süresi 36 ay olarak belirlenmiştir. Sağlanan kredi de vade süreleri seçmek istediğiniz vadeye göre 12 ay ve 24 aylık farklı seçenekleri de içermektedir. Banka kredi için herhangi bir kefil talep etmemesine rağmen doğabilecek aksiliklerde kefil isteyebilir. Verilen kredi de ayriyeten yıllık sigorta pirimi de kredi çeken müşterilerden tahsil edilmektedir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın