Büyük bir rekabet ortamının hakim olduğu bankalarda, müşteriler için en önemli şey bankaların düzenlediği kampanyalardır. Özellikle düzenlenen kredi kampanyaları hem müşterilerin istediğini sağlamakta, hem de bankaların müşteri kitlesini arttırmaktadır. Bankaların güncel kredi kampanyaları, müşteri devamlılığı için önemlidir. Ne kadar güncel, o kadar güncel bir süreklilik!

Güncel kredi kampanyalarının ilki Yapı Kredi Bankası’nın sunduğu Mobilden ve İnternetten Anında Kredi hizmetidir. Artık birçok banka tarafından sağlanan anında kredi hizmetleri müşteriler nerede olursa olsun kredi başvurusu yapmalarını sağlayarak büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Nakit ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz bu kredi de faiz oranı %1,37’den başlamaktadır. 36 aya varan vadelerle çekebileceğiniz kredinin üst limiti 10.000 TL olarak belirlenmiştir.

Garanti Bankasının güncel kredi kampanyaları arasındaysa esnaflara özel düzenlemiş olduğu kredi fırsatı bulunmaktadır. Esnafların ihtiyacını karşılamaya yönelik bu kredi kampanyası yüz güldürecek cinsten. 60 aya kadar uzayan vade seçenekleri ve %1,41’lik faiz oranıyla esnaflar başvurularını internet bankacılığı veya telefon şubesi üzerinden gerçekleştirebilir.

Facebook kredisinden tutun ki emeklilere kadar türlü kredi kampanyalarıyla müşterilerine hizmet sunan Denizbank, uygun kredi faizleriyle karşınızda. %1,41 Facebook kredisiyle sosyal ağlardaki etkinliğiniz nakit ihtiyaçlarınıza çözüm bulmanıza da yardımcı olabilir. Ayrıca otomatik ödeme talimatı vermeniz halinde Denizbank sıfır faizli krediyle, masraflarınızı azaltıyor. 1.000 TL’lik bu kredi fırsatı için geri ödemesi 12 ay olarak belirlenmiştir. Borç alır gibi kredi ödeyeceksiniz.

İş Bankası, yaza özel ihtiyaç kredisi fırsatları sağlayarak günde 6 TL taksitle 5.000 TL kredi veriyor. İş Bankasının düzenlediği bu kredi kampanyası 10 Ağustos’a kadar devam edecek. Başvurularınız için SMS yolunu kullanmak isterseniz, Nakit boşluk Tc Kimlik No, İstediğiniz Kredi Tutarı ve Aylık Gelirinizi bu bilgilerin aralarında boşluk bırakarak 4402’ye göndererek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca kredi kampanyalarında Kamu Çalışanları ve Eğitimi de es geçmeyen banka %1,23 ve %1,30 arasında değişen faiz oranlarıyla kredi hizmeti sunmaktadır.

ING Bankası düzenlediği son güncel kredi kampanyaları ile ev almak isteyenlere ve eğitim masraflarını karşılamak isteyenlere kredi veriyor. Mortgage kredisi kapsamında kredi veren banka, %1,16 faiz oranıyla 60 ay vade süresi tanımaktadır. Eğitim kredisindeyse 50.000 TL’ye kadar kredi olanağı sağlamaktadır.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın