TEB Taksitli Nakit Avans Kampanyası

0

Taksitli Nakit Avans Nedir? Taksitli Nakit Avans, bankanızın kredi kartı limiti dahilinde, kredi kartınızdan çekebileceğiniz küçük tutarlardaki kredilerdir. Bu kredileri bankaların sağladığı fırsatlara göre taksitlendirerek daha rahat ödeme koşulları sağlanmış oluyor. TEB’de Taksitli Nakit Avans sağlayan bankalardan bir tanesidir. TEB Taksitli Nakit Avans kampanyasıyla, işlem ücreti de ödemek zorunda kalmıyorsunuz.

TEB’in sunduğu CEPTETEB kredi kartı aracılığıyla nakit limitinizin sınırları dahilinde internet şubelerinden, ATM’lerden veya Destek Merkezleri’nden günün 24 saati taksitli nakit avans fırsatından yararlanabilirsiniz. TEB Taksitli Nakit Avans kampanyası vade süresi olarak 3-9 aylık taksitlerle ödeme imkanı vermektedir.

TEB Taksitli Nakit Avans kampanyası için %1,99 faiz oranı uygulanmaktadır. İşlemlerinizde 250 TL ve 10.0000 TL arasında para çekmenize olanak vardır. Her işlem için limitiniz 2.000 Tlyken günlük 4.000 TL’ye kadar para çekebilirsiniz.

Acil ihtiyaçlarınız için çekebileceğiniz taksitli nakit avanslarda günlk limit arttırımını gerçekleştirebilmeniz için 0850 222 09 29’u arayarak Destek Merkezi’nden limit arttırımı gerçekleştirebilirler. Kredi kartınızdan taksitli nakit avans çekebilmeniz için kredi kartınızın açık olması da gerekmektedir. Ayrıca kullanılabilir de olmalıdır. Yasalarca bir yıl içerisinde üç ödeme dönemi boyunca asgari ödeme tutarının altında ödeme yapan kişiler borcu kapatılana nakit avans para çekemezler.

TEB Taksitli Nakit Avans kampanyasında örnek bir taksitlendirme planı belirtmek gerekirse, 500 TL’lik çekimlerde 9 ay taksit seçeneğinde 62,40 TL’lik taksitlerle ödeme yapacaksınız. ( %1,99 faiz oranı) 1.000 TL’lik çekimlerinizdeyse aynı şartlar altında, aylık 124,80 TL’lik ödemeler gerçekleştiriyorsunuz.

 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın