Ana SayfaKredilerFinansbank 2016 Konut Kredi Faiz Oranları

Finansbank 2016 Konut Kredi Faiz Oranları
F

-

Ev almak isteyenler için ev almanın en rahat yollarından bir tanesi bankaların sağladığı kredi ürünlerinden yararlanmaktır. Finansbank finans sektörünün öncülüğünü yapan bankalardan biri olarak kredi fırsatlarında da her türlü ihtiyacı karşılamaya yönelik faiz oranları sunmaktadır.

Finansbank 2016 Konut Kredi Faiz Oranları, sunulan kredi paketlerine göre değişiklik göstermekte olup 6 farklı seçenekle karşımıza çıkmaktadır. Finansbank kredi faiz oranlarının avantajlı seçeneklerindeki ilk kredi fırsatı standart konut kredisidir. 180 aya kadar varan vade süresinde %1,20’den başlayan faiz oranları sizi karşılamaktadır.

Finansbank 2016 Konut Kredi Faiz oranlarının sunduğu kredilerde olan standart konut kredisindeki bu faiz oranı 84 aylık vade süresi ve 100.000 TL baz alınarak oluşturulmuş bir örnek ödeme planıdır. Konut kredilerinin bir diğer durağıysa Evini Değiştiren Konut Kredisi’dir.

Evini değiştiren konut kredisinde, kredi faizleri yine %1,20’den başlarken bu Standart Konut Kredisi’nin aksine ekspertiz değerinin %100’üne kadar kredi kullanabiliyorsunuz. Standart Konut Kredisi’nde bu değerin sadece %75’ine izin verilmektedir.

Ana Para Ertemeleli seçenekleri de olan Finansbank 2016 Konut Kredi Faiz Oranları, %1,20’lik oranlarla devam ederken her kredi seçeneği için yapılacak hesaplamalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Vade süresinin veya kredi tutarının yükseltilmesi halinde daha yüksek faiz oranlarıyla karşılaşabilirsiniz. Genellikle ekspertiz değerinin %75’ine kadar kullanım sağlayan Finansank, Peşitnatsız %100 Konut Kredisi kullanımına da izin verebilmektedir.

Gerekli şartların sağlanması halinde var olan evinizi ve satın alacağınız evi teminat göstererek %100 tutarında kredi alabilirsiniz. Uygun konut kredi faiz oranları için başvurularınızı Finansbank kanalları aracılığıyla gerçekleştirerek siz de konut kredinizi alabilirsiniz.

 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol