Ana SayfaKredilerZiraat Bank 2016 Güncel İhtiyaç Kredisi Faizleri

Ziraat Bank 2016 Güncel İhtiyaç Kredisi Faizleri
Z

-

Ziraat Bank İhtiyaç Kredileri

Ziraat bank ihtiyaç kredisi faizleri krediye göre değişiyor. Ayrıca vade seçeneğine ya da kredinin türüne göre de farklı faiz oranları uygulanıyor. Ziraat Bank tüketici kredisinde 1 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,58 oranında kredi faizi uyguluyor.

Ziraat Bank yalıtım kredisinde ise 1 ila 60 arasındaki vade seçenekleri için banka yüzde 1,58 oranında kredi faizi uyguluyor. 2/B Arsa ya da Arazi kredisi isimli üründe ise banka 1 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,35 oranında kredi faizi uyguluyor.

Ziraat Bank’ın OYAK üyelerine özel tüketici kredisinde ise 1 ila 36 ay arasındaki vade seçeneklerinde banka yüzde 1,39 oranında faiz uyguluyor.

Masrafsız yalıtım kredisi isimli kredide ise banka 1 ila 60 ay arasındaki vade seçeneklerinde yüzde 1,63 oranında kredi faizi uyguluyor. Masrafsız tüketici kredisi isimli kredide ise banka 1 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,63 oranında kredi faizi uyguluyor.

Ziraat Bank masrafsız Emekli Biz ürün paketi isimli tüketici kredisinde ise banka 1 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,42 oranında kredi faizi uyguluyor. Masrafsız çalışan biz isimli kredide de 1 ila 36 ay arasında vade seçeneği var ve krediye yüzde 1,42 oranında faiz uygulanıyor.

Masrafsız biz ürün paketi isimli tüketici kredisinde ise banka yüzde 1,47 oranında kredi faizi uyguluyor. Ziraat Bank kredili mevduat hesabında ise yüzde 2,02 oranında faiz uygulanıyor. Bu krediler hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvurmak için size en yakın Ziraat Bank şubesine gidebilirsiniz. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,260BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,412TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol