Halkbank 2016 Güncel İhtiyaç Kredisi Faizleri

0

İhtiyaç Kredileri

Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranları değişik kredilerde değişik oranlardadır. Ayrıca bazı kampanyalarda düşük kredi faizi de sunuluyor. Halkbank ihtiyaç kredilerinden Halk Günü isimli kredide 50 bin TL’ye kadar kredi verilirken 36 aya kadar vade seçeneği var. Bu kredide faiz oranı ise yüzde 1,25 olarak belirlenmiş.

Halkbank masrafsız ihtiyaç kredisinde ise 1 ila 36 ay arasında vade seçenekleri var ve banka yüzde 1,49 oranında kredi faizi uyguluyor. Halkbank 2/B peşin satış kredisinde ise 1 ila 60 arasındaki vadeler için yüzde 1,25 oranında kredi faizi var.

Halkbank Kredi mini isimli kredisinde ise müşterilerine 1 ila 10 ay arasında vade seçeneği sunuyor. Bu kredide faiz oranı ise yüzde 1,20 olarak uygulanıyor. Halkbank bireysel destek kredisinde ise banka yüzde 1,25 oranında kredi faizi var ve banka 1 ila 36 arasında vade seçeneği sunuyor.

İlginizi Çekebilir:  2022 Ekim Ev Kredisi Faiz Oranları

Halkbank ihtiyaç kredisinde ise banka 1 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,43 oranında kredi faizi uygulamaktadır.

Halkbank Mortgage dışı bireysel destek kredisi isimli kredide ise banka 1 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,35 oranında kredi faizi var. Halkbank masrafsız dost kredi isimli kredide ise 1 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,33 oranında kredi faizi var. Halkbank’ın bu kredileri hakkında daha detaylı bilgi edinmek ya da başvuru yapmak için size en yakın Halkbank şubesine gidebilirsiniz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın