Vakıf Katılımdan Taşıt Finansmanı Desteği

Google Haberlere Abone Ol:

48 Aya Kadar Vade Seçeneği

Vakıf Katılım bu finansman desteğinde 48 aya kadar vade sunmaktadır. Vakıf Katılım taşıt finansmanında uygun kar oranları uygulanmaktadır. Bu finansmanda farklı vadeler için farklı kar payı oranları uygulanıyor.

0 km taşıtlar için kar oranları şu şekilde.12 ay vadeli taşıt finansmanında banka yüzde 1,28 oranında kar oranı uyguluyor. 24 ay vadeli taşıt finansmanında ise banka yine yüzde 1,28 oranında kar oranı uyguluyor. Ancak vade 36 aya çıkınca kar oranı da artıyor ve yüzde 1,30 olarak uygulanıyor.48 ay vade seçeneğinde ise yüzde 1,32 oranında kar oranı var.

İkinci el taşıtlar için ise 12 ay vade için yüzde 1,32 oranında kar oranı uyguluyor. 24 ay vade seçeneği için ise yüzde 1,34 oranında kar oranı var. 36 ay vade seçeneğinde ise banka yüzde 1,36 oranında kar oranı uyguluyor.

Bu finansmanda 5 yaşa kadar olan ikini el araçları satın alabilirsiniz. Ayrıca yüzde 30’dan başlayan peşinat oranları ile kolayca araç sahibi olabilirsiniz. Banka bu finansmanda finansman bedelinin yüzde 0,5’i oranında tahsis ücreti alıyor.

Örneğin 0 km araç için 25 bin TL finansman alırsanız ve 12 ay vade seçeneği kullanırsanız banka finansmana yüzde 1,28 oranında kar payı uygulanacaktır. Bu finansmanda tahsis ücreti olarak 125 TL alınacaktır. Bu finansmanın yıllık maliyet oranı ise yüzde 21,22 olacaktır. Bu finansmandan yararlanmak ya da daha detaylı bilgi almak isterseniz size en yakın Vakıf Katılım şubesine gidebilirsiniz. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Alternatif Bank Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Alternatif Bank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda İstanbul, Ankara, İzmir ve Mersin...

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.