Ana SayfaKredilerVakıf Katılımdan Taşıt Finansmanı Desteği

Vakıf Katılımdan Taşıt Finansmanı Desteği
V

-

48 Aya Kadar Vade Seçeneği

Vakıf Katılım bu finansman desteğinde 48 aya kadar vade sunmaktadır. Vakıf Katılım taşıt finansmanında uygun kar oranları uygulanmaktadır. Bu finansmanda farklı vadeler için farklı kar payı oranları uygulanıyor.

0 km taşıtlar için kar oranları şu şekilde.12 ay vadeli taşıt finansmanında banka yüzde 1,28 oranında kar oranı uyguluyor. 24 ay vadeli taşıt finansmanında ise banka yine yüzde 1,28 oranında kar oranı uyguluyor. Ancak vade 36 aya çıkınca kar oranı da artıyor ve yüzde 1,30 olarak uygulanıyor.48 ay vade seçeneğinde ise yüzde 1,32 oranında kar oranı var.

İkinci el taşıtlar için ise 12 ay vade için yüzde 1,32 oranında kar oranı uyguluyor. 24 ay vade seçeneği için ise yüzde 1,34 oranında kar oranı var. 36 ay vade seçeneğinde ise banka yüzde 1,36 oranında kar oranı uyguluyor.

Bu finansmanda 5 yaşa kadar olan ikini el araçları satın alabilirsiniz. Ayrıca yüzde 30’dan başlayan peşinat oranları ile kolayca araç sahibi olabilirsiniz. Banka bu finansmanda finansman bedelinin yüzde 0,5’i oranında tahsis ücreti alıyor.

Örneğin 0 km araç için 25 bin TL finansman alırsanız ve 12 ay vade seçeneği kullanırsanız banka finansmana yüzde 1,28 oranında kar payı uygulanacaktır. Bu finansmanda tahsis ücreti olarak 125 TL alınacaktır. Bu finansmanın yıllık maliyet oranı ise yüzde 21,22 olacaktır. Bu finansmandan yararlanmak ya da daha detaylı bilgi almak isterseniz size en yakın Vakıf Katılım şubesine gidebilirsiniz. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol