Ana SayfaKredilerŞekerbank Güzel Evim Konut Kredisi

Şekerbank Güzel Evim Konut Kredisi

-

Güzel bir ev sahibi olmak herkesin hayallerini süsler. Ancak hayallerin gerçekleştirilmesi için uygulamya geçmek gerekir. Birçok kişi finansal sıkıntıları bahane ederek bu hayalleri gerçekleştiarmekten korkarlar. Fakat bilinmelidir ki, finansal sıkıntılar için de çözüm önerileri mevcuttur. Bu çözüm önerilerinin başında Şekerbank gelmektedir.

Şekerbank, şeker üreticilerine destek vermek için çıktığı bu yolda bireysel bankacılıktan kurumsal bankacılığa kadar birçok kademe atlamıştır. Bireysel bankacılık alanıyla bireylerin ev hayallerini gerçekleştirmeye yönelik adımlar atan banka, Şekerbank Güzel Evim Konut Kredisi’yle sizi hayallerinize yaklaştırıyor. 120 aya kadar uzayan taksit seçenekleriyle konut kredisi sizin için bir korku olmaktan da çıkıyor.

Faiz oranlarının 3 ile 120 arasında %1,25 oranında seyrettiği konut kredisi, 100.000 TL’lik örnek tutarda aylık 1650,29 TL’lik taksitlerle size sunuluyor. 120 ay vade seçeneğinde yine 100.000 TL için tahsil edilen kredi tahsis ücreti %1,25’lik faiz oranı için 500 TL’lik bir rakam içermektedir.

Şekerbank Güzel Evim Konut Kredisi ayrıca ekspertiz ücretini ve ipotek tahsis ücretini de sizden tahsil etmektedir. Sigorta masraflarıysa değişiklik gösterebilmektedir. Yıllık toplam maliyet,  16,4888%’dir.

Konut kredisi için tahsis edilen kredi tahsis ücreti, genel bazda ele alınırsa çekilen kredinin binde 5’ini oluşturmaktadır. Kredi başvurularınızı ve detaylı bilgilendirmeyi Şekerbank şubeleri üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kendinize en yakın Şekerbank şubelerini, Şekerbank resmi web sitesinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca site üzerinden standart konut kredilerine de ulaşabilirsiniz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol