Denizbank’tan Evlenenlere Kredi

0

Yuva kurmak ve bir aile sahibi olmak isteyenler için düğün masraflarına Denizbank tarafından çare geliyor. Denizbank evlilik arifesinde nakit sıkıntısına düşen bireyler için evlilik kredisi vererek, bu sıkıntının önüne geçiyor. Üstelik kredinizi hemen ödemeye de başlamıyorsunuz.

Denizbank’tan evlenenlere kredi fırsatında balayından sonra başlayabileceğiniz geri ödeme avantajı sunuluyor. Kredi süresi boyunca birçok fayda sağlayacak avantajların ilki 3 ay taksit erteleme imkanının bulunması.

Sağlanan evlilik kredisi faiz oranları ise %1,40 gibi oranlardan başlamaktadır. Kredi üst limitinin 55.000 TL belirlendiği 36 aya kadar uzayan vade seçenekleri sunuyor. Genç çiftlere evlilik gibi özel günlerinde çifte mutluluk yaşatacak evlilik kredisi fırsatıyla birlikte birçok düğün masrafı rahatça karşılanabilecek. Yalnızca TC Kimlik Numaranız ve cep telefonunuz yardımıyla Denizbank’tan Evlenenlere Kredi fırsatından yararlanabilirsiniz.

Ayrıca kredi süresi boyunca faydalanabileceğiniz birkaç bankacılık hizmeti de, işlemlerinizde size kolaylık ve kazanç sağlayacak cinsten. İnternet Bankacılığı’nda aylık 10 havale ve 5 ücretsiz EFT! Kiralık kasa kullanımlarınızda %50 indirim.

Başvuru için gereken tek evraksa Nüfus Cüzdanızının aslıdır. Örnek ödeme planında Denizbank’ın evlilik kredisi, 10.000 TL’lik kredi tutarı için belirttiği aylık taksit tutarı (12 ay için) 927 TL olacaktır. Vade süresinin 24-36 ay aralığında olması durumunda (10.000 için örnek ödeme planı dahilinde) %1,74 oranında faiz uygulanacaktır. 10.000 TL için 24 ay vade süresinde aylık taksit 534 TL, 36 ay vade süresinde 398 TL olacaktır. Kampanya bitiş tarihiyse 30 Eylül 2016’dır.

Henüz bir yorum yazılmadı.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Exit mobile version