Ana SayfaKredilerVakıfbank Anında İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank Anında İhtiyaç Kredisi
V

-

Vakıfbank Anında İhtiyaç Kredisi, temel bankacılık hizmetleriyle yola çıkan Vakıfbank’ın teknolojiyle birlikte büyüyerek sunduğu yeni hizmetlerden bir tanesidir. Kredi hizmetini birçok banka gibi internete taşıyan banka özel kredi paketleri düzenlemektedir. Maaşını Vakıfbank’tan alan müşterilere özel bu ihtiyaç kredisine katılabilmek için bazı şartların sağlanması gerekmektedir.

Vakıfbank Anında İhtiyaç Kredisinden Kimler Faydalanabilir?

Maaş ödemenizi Vakıfbank üzerinden alıyorsanız internet sitesindeki bireysel menü yoluyla İnternet şube veya mobil şube yoluyla taksitli ihtiyaç kredisi kullanmanız mümkündür.

Özel sektör çalışanlarınınsa maaşını en az 6 aydır Vakıfbank üzerinden alıyor olmaları gerekmektedir.Kamu çalışanları ve emeklilerse hiçbir koşula gerek kalmadan faydalanabilmektedirler.

Vakıfbank Anında İhtiyaç Kredisi’ni Ne Zaman ve Nasıl Kullanabilirim?

Vakıfbank Anında İhtiyaç Kredisi’nden 02.50-03.30 saatleri haricinde istediğiniz her zaman faydalanabilirsiniz. Haftasonları ve resmi tatiller de dahil. Sigortalı ve sigortasız alternatiflerden istediğinizi kullanabilirsiniz.

İnternet şube aracılığıyla giriş yaparak Başvurularım sekmesinden İhtiyaç Kredisi Başvuru alanını seçerek ilgili formu doldurmanız yeterlidir.

Mobil şube yolunu tercih edecekseniz de yin Başvurularım ve İhtiyaç Kredisi Başvurusu adımlarını izlemeniz gerekmektedir.

Faiz ve Ücret Bilgisi

Vakıfbank Anında İhtiyaç Kredisi için uygulanan faiz sigortalı seçenek için %1,33’tür.  10.000 TL’lik örnek ödeme planı için aylık taksit 367,33 TL’dir. İhtiyaç kredisini sigortasız olarak çekmek istiyorsanız bu faiz oranı %1,43’e yükselmektedir. Yine 10.000 TL için aylık taksit tutarı 374,66 olacaktır. Her iki seçenek için de vade süresi 36 ay olarak belirtilmiştir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol