Ana SayfaKredilerBurganbank 2016 İhtiyaç Kredi Faiz Oranları

Burganbank 2016 İhtiyaç Kredi Faiz Oranları
B

-

1977 yılında kurulan Burgankbank temel değerleri ve özverileri doğrultusunda müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Verdiği hizmetleri bireysel ve özel bankacılık alanlarında genişleterek daha büyük bir banka olmayı amaçlamaktadır. Bireysel bankacılık hizmetlerinde kredi ürünlerine de yer vermektedir.

İhtiyaç kredisi, kredi ürünlerini oluşturan temel hizmetlerdir. Burganbank 2016 İhtiyaç Kredi faiz oranlarını müşterilerin sunarak, kredi hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerine çeşitli alternatiflere yöneltmektedir. Bu ihtiyaçlarının ilkiyse, Süper Net Kredi’dir.

Süper Net İhtiyaç Kredisi, aylık %1,47’lik faiz oranlarından başlamaktadır. Kampanya 31 Aralık 2016’ya kadar geçerli olup tüketici kredilerini kapsamaktadır.

Değerinizi Bilen Kredi, değişken faizli oranlarla karşımıza çıkmaktadır. Kredi faiz oranları %1,20’den başlayan ihtiyaç kredisi, Vade süresinin 18 ayla 36 ay arasında seyretmesi halinde %1,21’i bulmaktadır. Kredi notuna göre de müşterilere uygulanacak olan faiz oranı belirtilecektir. Kampanya 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Burganbank 2016 İhtiyaç Kredi faiz oranları Borç Transfer kredisinde tüm borçlarınızı tek bir banka altında toplamanız halinde verilen faiz oranlarıdır. 36 ay vade süresiyle %1,58’den başlayan faiz oranları uygulanmaktadır.

Birikimli Kredi’de faiz oranları daha düşük bir oran içermektedir. Birikimli krediden faydalananlar %1,15’e düşen faiz oranlarıyla karşılaşıyorlar. %25’i devlet destekli olan bu ihtiyaç kredi faiz oranları her vade süresi için aynı kalmaktadır.

Burganbank 2016 İhtiyaç Kredi faiz oranlarının sonuncusysa Finansal Destek Kredisi’dir. Konutunu gerçek değerinden düşüğe satmak istemeyen müşterilerin kullanabileceği kredi 36 ay vade süresi içermektedir. Kredi de uygulanacak azami kredi faiz oranı %1,99’dur.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,251BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol