Ana SayfaKredilerŞekerbank Taşıt Kredisi Kampanyası

Şekerbank Taşıt Kredisi Kampanyası

-

Araba almanın zorlaştığı şu zamanlarda ekonomik dalgalanmalar ve bütçenizdeki yetersizlikler, sizi bu durum karşısında isteksizliğe itebilir. Hiçbir problemin ortaya çıkmasa dahi istediğiniz arabanın cebinizdeki paradan daha yüksek fiyatlara sahip olması halinde yeni kaynak arayışlarına girişilmelidir. Bu kaynak arayışının son bulacağı yerse muhakkak bankalardır.

Bankalar sağladıkları taşıt kredisi fırsatlarıyla müşterilerinin yüklü miktardaki nakit ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılamaktadır. Şekerbank Taşıt Kredisi de bu ihtiyaçları karşılamaya yönelik kampanyalardan bir tanesidir. Bankacılıkta rekabet ortamının kızıştığı düşünülürse uygun ödeme koşulları sağlayan Şekerbank bu rekabette öne geçmeyi planlamaktadır.

Satın almak istediğiniz aracı seçtikten sonra yapmanız gereken tek şey Şekerbank Taşıt Kredisi’ne başurmak olacaktır. Kredi de çekebileceğiniz minimum tutar 1.000 TL belirlenirken kredi üst limitiyse 100.000 TL olarak belirtilmiştir. Örnek ödeme tutarı 20.000 TL baz alınırsa, 24 aylık vade süresince aylık faiz oranı %1,34’tür. Aylık taksit tutarıysa 1018,07 TL’den oluşmaktadır. Alınacak ücretler 105 TL olarak belirtilmiştir. Bu ücret kredi tahsis ücretini oluşturmakta olup sigorta masrafları müşteriye ve aracın özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Bu yüzden hesaplamadan ayrı tutulmuştur. Ayrıca kasko bedeli de değişiklik gösterebilmektedir. Kredi örnek masraflarından ayrı tutulmuştur. 3 ve 48 ay arasında kredi oranı %1,34 oranında sabit seyretmektedir. 48 aya kadar vade seçeneği bulunmaktadır. Şekerbank Taşıt Kredisi başvurularınızı Şekerbank Şubeleri aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol