Ana SayfaKredilerVakıfbank’tan Yaza Özel Masrafsız 0 KM Taşıt Kredisi Kampanyası

Vakıfbank’tan Yaza Özel Masrafsız 0 KM Taşıt Kredisi Kampanyası
V

-

48 Aya Kadar Vade Seçeneği

Vakıfbank taşıt kredisinde banka 48 aya kadar vade seçeneği sunuyor. Bu kampanyada kişi farklı ödeme seçenekleri seçebiliyor. Aylık eşit taksitler halinde ödeme yapabiliyor, 3 ay ödeme yapmadıktan sonra aylık eşit taksitler halinde ödeme yapabiliyor ya da üç ayda bir taksit ödeyerek ödeme yapabiliyor son taksit balon ödemeli olarak ödeme yapılabiliyor son olarak da değişen taksitler ile geri ödeme yapabiliyorsunuz.

İster Masrafsız İster Düşük Faizli

Banka bu kredide iki farklı faiz seçeneği sunuyor. Birinci seçenekte masrafsız kredi alıyorsunuz ancak 3 ila 48 ay arasındaki vade seçenekleri için kredi faizi yüzde 1,29 oluyor. İkinci seçenekte ise 3 ila 48 ay arasında vade seçenekleri var ve kredi faizi yüzde 1,25 oluyor. Bu kredide ise kredi bedelinin yüzde 0,5’i oranında kredi tahsis ücreti alınıyor. Örneğin 10 bin TL kredi alırsanız 50 TL kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekecektir.

Bu kampanyada aracın nihai fatura bedelinin 50 bin TL’ye kadar olan kısmı için yüzde 70 oranında kredi verilirken 50 bin TL üzeri kısmı için yüzde 50 oranında kredi veriliyor. Nihai fatura bedeli 50 bin TL altı olan araçlar için ise yüzde 70 oranında kredi veriliyor.

Banka bu kredide müşteriden kefil talep etmiyor. Ayrıca hayat sigortası da zorunlu değil. Vakıfbank’ın bu taşıt kredisi hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için size en yakın Vakıfbank şubesine gidebilirsiniz. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol